Marmara Bölgesi Tatil Yöreleri

Marmara bölgesinde tatil yapılacak belli başlı birkaç bölge vardır. Bu tatil bölgelerinin başında ise Avşa Adası gelmektedir. Yerli turistler ve yabancı turisteler tarafından oldukça rağbet gören Avşa Adası yaz tatilleri için en ideal tatil bölgelerinden olmaktadır. Özellikle de Avşa Adası Yiğitler Köyü her zaman için tatilcilerin ilk seçtiği bölge olmaktadır. Otantik yapısı ve sıcak insanları ile oldukça fazla sayıda turist çeken bu bölge genellikle her yıl aynı insanların tatilleri için ev sahipliği yapmaktadır. Hayatında ilk kez Avşa Adası Yiğitler köyüne gelmiş bir kişi ikinci, üçüncü ve dördüncü sefer de gelmektedir. Çünkü hem tatil atmosferinin güzel olması hem de en uygun fiyatlar ile en uzun süreli tatillerin yapılacağı başka hiçbir tatil bölgesi bulunmamaktadır.

Tatil Planları Yapılırken Seçilecek Olan İlk Tatil bölgesi

Bu şirin ve doğa harikası ortam temiz havası, denizinin ve kumsalının temizliği ve doğal güzellikleri ile tatilden beklenen her türlü isteği karşılamaktadır. Özellikle de yaz tatilcileri için ideal bir ortam sunan Avşa Adası geniş ve kaliteli konaklama mekanları ve son derece sıcak halkı ile tatilcilere oldukça profesyonel bir hizmet sunmaktadır. Yiğitler köyü içerisinde konaklamak isteyen tatilciler birçok değişik seçenekte konaklama alanları bulacaktır. Tam pansiyon, yarım pansiyon, otel ve apart otel seçenekleri ile birçok farklı şekilde konaklama sunacak olan bu alanlar profesyonel işletmeciler tarafından işletilir ve misafirlerinin her ihtiyacını karşılamak üzere dizayn edilmiştir.

post_discussion

be_the_first_to_comment “Marmara Bölgesi Tatil Yöreleri”

Önemli Bilgilendirme; “Avsavip.com” Avşa’da faaliyet gösteren otel, motel,pansiyon,apartların tanıtımı ile birlikte Avşa’ya konaklama için gelecek misafirler için bir tatil rehberidir.
Avsavip.com rehberlik amacı ile kurulmuş olup site içerisindeki işletme bilgileri işletmelerin izni ve beyanları doğrultusunda yayınlanmaktadır. İşletme yetkililerinin farklı yönlendirmeleri sonucu oluşabilecek mağduriyetlerinizden sitemiz sorumlu değildir. Avsavip.com sizin adınıza rezervasyon yapmaz sadece işletme tanıtımı gerçekleştirir. Web sitemizde yayınlanan yorumlar ziyaretçilerin kendi yorumlarıdır. Gönderilen tüm yorumların yayın hakkı gizlidir. Sitemap

Sosyal Ağlardan Bizi Takip Edebilirsiniz.

Diğer Tatil Rehberlerimiz;

avşa adası otelleri

avşa adası tatil rehberi