Avşa Adası Kiralık Evler

Avşa Adası kiralık ev ve Avşa’da kiralık daire villa arıyorsanız Avşa merkezde sahibinden kiralayabileceğiniz ilanlar. Avşa Adası’nda kiralık sezonluk daireler.

Avşa Adası Sezonluk Kiralık Daire

Avşa Adası Değirmenardı Mevkii’nde sezonluk sahibinden kiralık tam eşyalı klimalı dubleks yazlık daire

İlan İletişim Telefonu :  0535 791 15 87

 

Avşa Adası’nda kiralık ev yada Avşa’da kiralık daire arayışı içerisindeyseniz Avşa merkezdeki konaklayabileceğiniz apartlar, pansiyonlar ve oteller dışında daha sakin ve rahat bir konum olan Yiğitler’de tatil geçirmek isterseniz günlük, haftalık, aylık veya sezonluk olarak kiralık evler bulabilirsiniz.

Alya Apart Yiğitler

Heramis Apart

Lara Zeynep Apart

Anka Apart

Ok Apart Yiğitler

Villa Doğukan

Saray Pansiyon

Ramses Apart

Avşa Adası Kiralık Ev Fiyatları 2020

Kalabalık gruplar ve ailelerin tercih ettiği Avşa Adası kiralık ev fiyatları günlük 250 TL’den başlamaktadır. Daire konseptinde olan kiralık evler eşyalı ve mobilyalıdır. Mutfaklı 1+1 studyo daire tipinde olan kiralık daireler Avşa Adası merkezde olabileceği gibi Yiğitler Mevkii’ndedir.

Avşa Adası Kiralık Evler

Avşa Adası Kiralık Ev Rezervasyonu

Avşa Adası’nda kiralık evleri görmek ve  detaylı bilgi için yukarıdaki kiralık evleri inceleyerek telefonla arayıp güncel fiyat bilgisi alabilir 1 günlük kapora bedelini anlaştığınız işletmenin hesabına yaptırarak rezervasyonunuzu garantileyebilirsiniz. Konumu nedeniyle günübirlik konaklamanın mümkün olmadığı Avşa Adası’nda rezervasyonunuzu gelmeden önce yaptırmanızı tavsiye ederiz.

 Avşa Adası Kiralık Evler Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir