Avşa Adası Kadınlar Plajı’na Yakın Oteller ve Apartlar

Avşa Adası Kadınlar Plajı’na Yakın Oteller ve Apartlar

Avşa Adası Kadınlar Plajı’na yakın muhafazakar Oteller ve müstaki ucuz apartlar Avsavip.com’da sizleri bekliyor. Avşa Adası Yiğitler köyü ndeki kadınlar plajı bayanlara hizmet vermek maksadı ile kamuya açık bir alan haline getirilmiştir. Daha çok muhafazakar ailelerin tercih ettiği kadınlar plajı iki koyun arasında kalır ve yalnızca kara yolundan yaya yürüyüşü ile ulaşım sağlanabilir. Bu yüzden erkeklerin buraya girebilmesi imkansızdır.

Avşa Adası Kadınlar Plajı’na Ulaşım

Yiğitler Köyü merkezine 1 km. mesafede olan kadınlar plajına Avşa merkezden minibüslerle gitmek mümkündür. Bunun için Avşa Adası meydanındaki koylara giden minibüsleri kullanmanız yeterlidir. Avşa Adası Kadınlar plajı nezih, temiz ve sessiz bir yer olarak bilinmektedir.

Kadınlar Plajına yakın olarak Altınkum plajı,Tavşanlı plajı, Yiğitler plajı,Çınar plajı ve Karadut plajı gibi herkese açık plajlarda Avşa Adası’nı tatil için tercih noktası yapmaktadır.

Avşa Adası Kadınlar Plajına Yakın Otel ve Pansiyonlar

Altınkum Tatil Konakları, Afissia Garden Otel, Bahar Aqua Resort otel kadınlar plajına yakın otellerdir. Apartlar ise Melis Apart, Begün Apart, Oya Apart, Sevim Apart, Ok Apart’tır. Aşağıdaki görsellerden ilgili tesislerle iletişime geçebilirsiniz.

 Avşa Adası Kadınlar Plajı’na Yakın Oteller ve Apartlar Yorumlar

1 misafir yorumu

  1. Güzide Durmuş

    Kesinlikle Avşa Adası kadınlar plajı benim hayatımda çok önemli bir yer kaplıyor. Erkeklerin yanında rahat olamadığım için kendimizi arkadaşlarımızla bu şekilde kadınlar plajına atıyoruz. Avşa Adası merkezinden ve Yiğitler meydanından servisle Avşa altınkuma gidiyoruz, yeri geldiğinde ve canımız sıkıldığında avşa adasına gidip gezip geliyoruz. Gerçekten Avşa’daki kadınlar plajı kadınlara özel olduğundan rahatça davranabiliyoruz. Böyle bir yazı yazdığınız için tekrardan çok teşekkür ediyorum 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir