Avşa Adası Feribot Seferleri 2024 (Tekirdağ, Erdek, İstanbul)

Avşa Adası Feribot Seferleri 2024 (Tekirdağ, Erdek, İstanbul)

Ömer Kaptan Gemisi Avşa Adası Tekirdağ Seferleri 2024

Tekirdağ-Avşa Adası
0 532 377 57 54
Pansiyon Tipi Denize Yakın Mı? Sezonu

Adalar 1 Gemisi Tekirdağ-Avşa Feribot Seferleri 2024

Tekirdağ-Avşa Adası
0535 764 95 34
Pansiyon Tipi Denize Yakın Mı? Sezonu

Öz Kaptan Gemisi Avşa Adası Tekirdağ Feribot Kalkış Saatleri 2024

Tekirdağ-Avşa Adası-Marmara
02668961101
Pansiyon Tipi Denize Yakın Mı? Sezonu

Gestaş Avşa Adası–Marmara–Erdek Feribot Seferleri 2024

Erdek-Balıklı-Marmara-Ekinlik-Avşa
444 0 752
Pansiyon Tipi Denize Yakın Mı? Sezonu

Yenikapı Avşa Adası İdo Feribot Seferleri Yaz Tarifesi 2024

Yenikapı-Bostancı-Avşa Adası
444 44 36
Pansiyon Tipi Denize Yakın Mı? Sezonu

Erdek – Tekirdağ Feribot Seferleri 2024

18 Aralık 2023

Tekirdağ Avşa Seferleri Yavuz Naz Gemisi Kalkış Saatleri 2024

Tekirdağ-Avşa Adası-Marmara
05384451054
Pansiyon Tipi Denize Yakın Mı? Sezonu

Avşa Adası Zeytinburnu Feribot Seferleri 2024

Zeytinburnu-Avşa-Marmara
0535 764 95 34
Pansiyon Tipi Denize Yakın Mı? Sezonu

Tekirdağ Avşa Adası Feribot Seferleri 2024

Erdek-Avşa-Marmara
0541 960 99 33
Pansiyon Tipi Denize Yakın Mı? Sezonu

Avşa Adası Feribot Seferleri 2024 (Tekirdağ, Erdek, İstanbul)

Avşa Adası Feribot seferleri ile İstanbul, Tekirdağ ve Erdek’ten adaya yaz kış sürekli olarak sadece deniz yolu ile ulaşım yapabilirsiniz. 

Avşa Adası’na Feribot ile Yolculuk

Avşa Adası’na ulaşım İstanbul deniz otobüsüyle 2 saat 45 dakika mesafesindedir. Yaz aylarında haziran ayı itibari ile günün hemen hemen her saatinde Avşa’dan İstanbul’a İstanbul’dan Avşa’ya İdo ile ulaşmak hızlı ve mümkündür.Bunun için İDO’nun Bostancı ve Yenikapı iskellerini kullanabilirsiniz. Kış için ise Avşa Adası’na İstanbul’dan ulaşmak için yine seferler mevcuttur bunun  için web sitemizdeki Avşa Adası İstanbul feribot Seferleri sayfasını incelemenizi öneriyoruz.

Önemli uyarı hafta sonu ve hafta içerisindeki sefer saatleri değişiklik göstermektedir. Hava muhalefetinin olduğu bazı durumlarda seferler iptal olabilmektedir. Bunun için İDO çağrı merkezinden teyit almanızı önemle uyarıyoruz.

Erdek’ten Avşa Adası’na Nasıl Gidilir?

Erdek’ten Avşa Adası’na yaz aylarında 3 ayrı şekilde gitmeniz mümkündür. Avşa Adası Erdek gemi seferleri hakkında bilgileri aşağıda sizlerle paylaşmış bulunuyoruz. Erdek – Avşa Adası – Marmara Adası gemiyle yaklaşık 2 saatte ulaşılmaktadır.

Gestaş; Erdek – Balıklı – Avşa – Marmara Adası Feribot Seferleri;Yaz kış devam eden Gestaş Avşa seferleri günde 2 kez düzenlenir. Her sabah 06:00 ve 16:45’te Avşa’dan, Erdek’ten 11:00 ve 19:00’da kalkan Gestaş arabalı vapurları Avşa Erdek arası yaz kış ulaşım ağını oluşturmaktadır.

Marmara Roro; Sadece yaz aylarında hizmet veren Marmara Roro arabalı vapurları ile Avşa Erdek arası alternatif ulaşım sağlayabilirsiniz. Yaklaşık 1 buçuk saat sürmektedir.

Adalar 1 ; Yaz kış hizmet veren Adalar 1 gemisi Erdek – Avşa Limanı arası arabalı vapur hizmeti vermektedir. Avşa Adası’na arabalı vapurlar hakkında bilgi almak için tıklayın.

İstanbul’dan Avşa Adası’na Nasıl Gidilir?

İDO’nun İstanbul-Marmara Adası -Avşa Adası Seferleri; Cuma günleri gidiş: İstanbul Bostancı’dan kalkış saat 18:30; İstanbul Yenikapı’dan kalkış saat 19:05; Marmara Adası’na varış saat 21:40; Avşa Adası’na varış saat 22:10.Pazar günleri dönüş: Avşa Adası’ndan kalkış saat 16:00; Marmara Adası’ndan kalkış saat 16:30; Yenikapı’ya varış saat 19:05; Bostancı’ya varış saat 19:35’tir. Bunun dışında küçük bir not olarak İDO’nun bu sene aldığı bir kararla deniz otobüslerinde 3, hızlı feribotlarda ve Sirkeci-Harem, Eskihisar-Topçular Hattı araba vapurlarında ise 10 adet ücretsiz bisikletli geçiş kontenjanı ayırarak bisikletli yolcularına da yeni bir avantaj sağladı.

Meleksu; İDO aracılığı ile Yenikapı’dan Avşa Adası’na her gün arabalı feribot seferi düzenlemektedir. Yolcu taşımacılığı da yapılmaktadır. Seferler 6 saat 15 dakika sürmektedir.

Tekirdağ’dan Avşa Adası’na Nasıl Gidilir?

Tekirdağ Avşa Seferleri Öz Kaptan Gemisinin Tekirdağ’dan kalkış saati 16:00 iken Avşa Adasından Kalkış saati 11:00 da yapılmaktadır. Kalkış limanı, Tekirdağ Akport Gümrüklü Limanı’dır.

Daha ayrıntılı bilgi için Tekirdağ Avşa Seferleri Öz Kaptan Gemisi Kalkış Saatleri sayfasını inceleyebilirsiniz.

Tekirdağ Avşa Seferleri Yavuz Naz Gemisi‘nin Tekirdağ’dan kalkışı her gün saat 10:00’da yapılmaktadır. Kalkış limanı, Tekirdağ Akport Gümrüklü Limanı’dır (eski cezaevi karşısı).

Avşa’dan kalkış hergün 14:00′de yapılmaktadır.Tekirdağ Avşa feribot seferleri Yavuz Naz Gemisi Kalkış Saatleri sayfamızda rezervasyon ve bilgi almak için verdiğimiz telefon numarasını arayarak  sefer saatlerini doğrulamanızı tavsiye ediyoruz.

Avşa Adası Tekirdağ Seferleri yaz sezonunda 4 firmanın yolcu gemisi çalışmaktadır. Bunlardan en eski hata bu hattın başlamasına neden olan Ömer Kaptan Gemisi‘dir. Tekirdağ Avşa Gemi Seferleri Avşa’dan Kalkış Pazartesi , Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi, Pazar Günleri Saat 11:00′de yapılmaktadır.

Tekirdağ Kalkış Pazartesi , Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi, Pazar Günleri Saat 16:00′de yapılmaktadır.

Kalkış limanı, Tekirdağ Akport Gümrüklü Limanı’dır. Ayrıntılı bilgi için Tekirdağ Avşa Gemi Seferleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Sayfamızda bulunan rezervasyon telefon numarasından sefer saati doğrulamanızı tavsiye ediyoruz.

Tekirdağ Avşa Feribot

Tekirdağ’dan Avşa Adası’na ulaşım için feribot seferleri hakkında merak edilen soruların cevapları.

  1. Tekirdağ –  Avşa Sefer Süresi: Tekirdağ’dan Avşa Adası’na feribot seferleri yaklaşık 3 saat 30 dakika sürmektedir. Ancak sefer süresi hava koşullarına ve feribot şirketinin programına bağlı olarak değişiklik gösterebilir.
  2. Sefer Sayısı: Feribot seferleri yaz aylarında 5 firma tarafından karşılıklı 10’dur.
  3. Avşa Bilet Fiyatları: Feribot bilet fiyatları firma ve yolcu sayısına bağlı olarak değişebilir. Genellikle yetişkinler, çocuklar ve araçlar için ayrı ayrı fiyatlandırma yapılır.
  4. Araç Taşıma: Feribotlar genellikle yolcu taşımanın yanı sıra araç taşıma imkanı da sunar. Özel araçlarınızı feribotla Avşa Adası’na götürebilirsiniz. Ancak araç taşıma kapasitesi sınırlı olabileceği için önceden iskeleye giriş yapmanız önerilir.
  5. Feribot İşletmecileri: Adalar 1, Öz Kaptan, Ömer Kaptan, Marmara Roro, Yavuz Naz’dır.

Güncel Avşa feribot seferleri ile ilgili feribot şirketiyle iletişime geçerek te seyahat planınızı doğrulamanızı öneririz. Şimdiden iyi yolculuklar, keyif dolu bir tatil dileriz.