Avşa Adası İslami Oteller (Kadınlar Plajına Yakın)

Avşa Adası islami muhafazakar oteller alkolsüz ve kadınlar plajına yakın olup aynı zamanda havuzludur.Bu otellerin tamamı Avşa Adası merkezine araçla 5 dakika mesafedeki Yiğitler Köyü’ndedir.  Avşa Adası Yiğitler Köyü tesettürlü bayanların ağırlıkla tatil için geldiği müstakil pansiyonların bulunduğu sakin bir plajı bulunan koylara yakın sakin bir tatil köyüdür.

Avşa Adası Yiğitler’de alkolsüz kadınlar plajına yakın Afissia Garden Otel, alkollü ancak kadınlar plajına yakın olması sebebi ile her kesimden ailenin tercih ettiği yarı muhafazakar oteller Altınkum Tatil Konakları ve Bahar Aqua Resort’tur. Avşa Adası Yiğitler Köyü’nde muhafazakar apartlar arasında sizlere önerebileceğimiz Batu Suit, Ok Apart, Sevim Apart, Begüm Apart, Melis Apart ve Oya Apart ucuz ve temiz konaklama hizmeti sunmaktadır.

Avşa Adası Muhafazakar Oteller

Avşa Adası’nda genel olarak tam konseptte İslami oteller bulunmamaktadır. Fakat Avşa Adası içerisinde şehir merkezine uzak yada yakın istediğinize göre ailecek kalabileceğiniz kiralık evler ve villalar bulunmaktadır. Burada kendi mahremleri içerisinde huzurlu, sessiz, sakin rahatça denize girebilirsiniz.Şehir merkezine yakın olmak isteyenler merkezde bulunan pansiyonları da tercih edebilirler.

Doğu sahili tarafında bulunan Avşa Adası Yiğitler Köyü İslami kesimler rahatlıkla tatil yapabilmektedirler.Yiğitler Köyü’nde bir artı olarak kadınlar plajı bulunmaktadır. Burası halk tarafından Avşa Adası kadınlar plajı olarak benimsenmiş olup tesettürlü bayanların rahatlıkla denize girebileceği bir yer olarak bilinir. Avşa Adası kadınlar plajına giriş ücretsizdir ve Avşa Adası’nda bakir koylarda mevcuttur. İstek üzerine Yiğitler Köyü’nden küçük bir tekne kiralayarak daha tenha koylarda ailecek gönlünüzce güzel vakit geçirebilme fırsatı bulabilirsiniz. Yiğitler Köyü’nün denizinin sığ ve temiz olması çocuklarınızın güvenle yüzme fırsatı sağlar. Konaklama imkanının genelinde pansiyonlar vardır fakat Avşa Adası Yiğitler Köyü Otelleri arasında sizlere önerebileceğimiz 3 adet aile oteli ve apart tesisleri mevcuttur. Bunlar Altınkum Tatil Konakları, Afissia Hotel, Bahar Aqua Resort ve Ok Apart’tır. Bu otel ve apartlarda gönül rahatlığı ile kalabilirsiniz.

Yok ben Avşa merkezde ailem ile rahat bir şekilde tatilimi geçirmek istiyorum diyorsanız; Cane Motel, Anı Motel, Nehir Butik Otel, Ertol Apart ve Doğukan Villa tercihiniz olabilir.

Avşa Adası’na Çocuklarla Gelinilir mi? konusunda sorularınız varsa bağlantıyı ziyaret edip detaylı bilgi alabilirsiniz. Şimdiden Avşa Adası’nda ailecek mutlu bir tatil dileriz.Avşa Adası İslami Oteller (Kadınlar Plajına Yakın) Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir