Avşa Adası İdo Seferleri ve Güncel Feribot Saatleri 2020

İdo Avşa Seferleri Yenikapı Bostancı ve Avcılar 2020 bahar ve yaz seferleri tarifesi Avsavip.com’da! 2020 ilkbahar ve yaz sezonunda İDO Avşa Adası bilet fiyatları 71 TL’den başlamaktadır. İdo Yenikapı, Bostancı, Avcılar Avşa Adası seferleri için 101 TL’ye kadar tavan fiyatı uygulaması yapılmaktadır. Sizde uygun fiyatlara İDO Avşa bileti almak istiyorsanız erkenden rezervasyon yaptırabilirsiniz.İdo Avşa Yenikapı-Bostancı-Avcılar Yaz Sefer Saatleri 2020

İdo Avşa Adası Bilet Fiyatları 2020

İdo tarafından 2020 yazında bilet fiyatları hizmet bedeli dahil 71 TL’den başlayıp maksimum 101 TL olarak belirlenmiştir. Güncel fiyatlar için İDO gişelerinden bilgi alınabilmektedir.İdo Avşa Adası Seferleri Başladı Mı?

İDO’nun İstanbul-Marmara Adası-Avşa Adası hattında seferleri 2020 bahar döneminde 15 Mayıs’ta başlaması ön görülmektedir.  İdo seferleri yaz tarifesinde her gün düzenli olarak eylül ayı ikinci haftasına kadar sürmektedir.  Ekim ayı sonuna kadar ise haftanın belli günlerinde seferler düzenlenmektedir.İdo Avşa Adası Seferleri Hakkında

İDO Avşa Adası seferleri Avşa Adası-İstanbul arası yolculuğu iki buçuk saat gibi kısa zaman dilimine düşürmektedir. Yaz aylarında yapılan İdo Avşa Seferlerine İstanbul’dan Avşa’ya tatile gelmek isteyen tatilciler tarafından büyük ilgi görmektedir. İdo’nun hızlı feribotları tarafından gerçekleşen İdo Avşa Adası seferlerine araçsız yalnızca yolcu kabul etmektedir. İstanbul’dan aracınız ile Avşa Adası’na gelmek istiyorsanız Avşa Tekirdağ Gemi Seferleri hattını tercih etmelisiniz.Avşa Adası İdo ile Kaç Saat Sürmektedir?

Avşa Adası İdo ile İstanbul’dan Avşa’ya 2 saat 45 dakika sürmektedir. Bu süre İstanbul’dan kalkış süresine göre değişmektedir. Yenikapı, Bostancı ve Avcılar’dan kalkış mesafeleri bu süreye göre dahil edilmelidir.

Avşa Adası Avcılar İdo Seferleri

2020 yaz aylarında temmuz ayı itibari ile başlayacak olan İdo Avşa Adası Avcılar seferleri hafta sonları düzenlenmektedir.

Avşa Adası Tekirdağ İdo Seferleri

2020 yaz sezonunda İdo Avşa Adası Tekirdağ seferleri hafta sonları düzenlenmesi planlanmaktadır.

Avşa Adası Otelleri Fiyatları 2020Avşa Adası İdo Seferleri ve Güncel Feribot Saatleri 2020 Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir