Avşa Adası Konserleri 2020

Avşa Adası Konserleri ile meşhur eğlencesi ile tatilcileri cezbeden doğası ile mükemmel bir adadır. Avşa adası’ndaki disco ve barlar düzenledikleri konserlerle Avşa Adası eğlence hayatına yön vermektedirler. Ayrıca her 30 Ağustos gecesi Avşa Adası’nda kurtuluş bayramı konserleri düzenlenmektedir. Daha önceki yıllarda Emre Kaya ve Aleyna Tilki bu konserlerde sahne almıştır.

Avşa Adası Eğlence Hayatı Hakkında

Avşa Adası’nda deniz turizmi açısından önemli bir yere sahip olan adada birçok pansiyon ve otel bulunmaktadır. Hem konaklama, hem de eğlence hizmetlerinin verildiği adadan günü birlik ya da tatil boyunca faydalanmak mümkündür. Oldukça renkli bir gece hayatına sahip olan adada diskolar, restaurantlar ve barlarda bulunmaktadır. Avşa Adası’nda her yıl düzenledikleri konser ve etkinlikleri ile meşhur discolar Liatris ve Arena’dır. Adada efsaneleşmiş Tanz Disco’ya ise sezonun en yoğun olduğu dönemlerde popüler manken ve DJ’ler show ve konserlerini sergilemektedir.

Avşa Adası Konser Takvimi 2020

Avşa Adası Konser Etkinlik Programlarını 2020 yaz sezonu boyunca sayfamızdan takip edebileceksiniz.. Avsavip.com’u takip edin.Avşa Adası Konserleri 2020 Yorumlar

1 misafir yorumu

  1. Özcan

    MRB Avşayı bende merak ediyorum
    Nefesli ensturman halk müzigi bağlama çalıp okuyorum yaz sezonunda oraya gelsem iş olurmu tşkr ederim :))

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir