Balıkesir Tatil Yerleri : AVŞA ADASI

Balıkesir Tatil Yerleri AVŞA ADASI

Balıkesir tatil yerleri yaz tatilleri, sömestr tatilleri, bayram tatilleri gibi resmi tatillerde tercih edilen Marmara Bölgesi’nin popüler tatil merkezlerindendir.

Balıkesir’deki tatil yerlerini Çalışanlar iş stresini, yorgunluğunu atmak için, öğrenciler okul yorgunluğundan kurtulmak için, yeni evlenen çiftler güzel bir balayı yaşamak için, yılın her mevsimi tatil için tercih ederler. İstanbul, İzmir, Çanakkale, Bursa, Kocaeli, Ankara, Eskişehir gibi yakın illerden çalışanlar tatil tarihlerinin belli olması veya düğün tarihinin belli olmasıyla tatil planı için Balıkesir tatil merkezlerini araştırmaya girerler.

Öncelikle Balıkesir bölgesinde gidilecek yer belirlenir. Daha sonrasında gidilecek olan yerde en kaliteli ve en uygun fiyatlı konaklama yeri bulmaya çalışılır. Özellikle düğünden yeni çıkan çiftler için konaklayacakları yerin fiyatı ve kalitesi büyük önem taşımaktadır. Her türlü aktiviteden yararlanmak isteyen genç çiftler, aynı zamanda çok uygun fiyata otelin hizmetlerinden yararlanmak isterler. Bunu sağlamanın bir yolu olarak, çok önceden rezervasyon yaptırmak gösterilebilir.

Tatil planı yapacak olanlara yol gösteren sitemiz Avsavip.com, Balıkesir Avşa Adası hakkında geniş bilgi vermektedir. Balıkesir Avşa’daki Otel fiyatları ve pansiyon bilgilerini yüzde yüz tarafsız olarak, günün her saati yenileyerek göstermektedirler. Gideceğiniz yeri seçerek, en uygun fiyatlı olan oteli bulabilmeniz mümkündür. Her bütçeye ve her beklentiye uygun olan, kaliteli konaklama merkezleri kesinlikle bulacaksınız. Çünkü her firma, sunduğu hizmetin kalitesini arttırarak müşteri çekmeye çalışmaktadır. Piyasa şartlarında bir fiyatla bu hizmetini sürdürmesi durumunda ise, hem firma mutlu olmakta, hem de o firmayı tercih eden kişiler mutlu olmaktadır.

AVŞA

Balıkesir’de Bir Konaklama Yeri Nasıl Seçilmeli?

  • Konaklama yeri seçerken şu noktalara dikkat edilmelidir:
  • Konaklama merkezinin kahvaltı, öğle ve akşam yemeği hizmetlerinin olması gerekmektedir.
  • Gün içerisinde spa, hamam, havuz eğlencesi gibi aktivitelerinin olup, bu eğlence ve aktivitelerin ücretsiz olması önem taşımaktadır.
  • Çocuklu aileler için çocuk menülerinin hazırlandığı bir konaklama yeri olmalıdır.
  • Çocuklardan belli bir yaş sınırına kadar olanlardan kesinlikle ücret talep edilmemesi gerekmektedir.
  • Balayı yapan çiftler için ücretsiz oda servisi hizmetleri olmalıdır.
  • Konaklama yapılacak yerin doğa harikası bir yer olması önemlidir. Temiz hava ve manzaranın olduğu bir konaklama yeri, eşsiz bir tatil keyfi yaşamanızı sağlayacaktır.

Ülkemiz çok zengin bir iklime, doğa güzelliklerine sahip olan bir yer olduğu için, yılın her dönemi binlerce yerli ve yabancı turisti bünyesine çekmektedir. Yaz – kış demeden oteller dolup taşmakta, insanlar keyifle gittikleri yerden ayrılmaktadır. Ancak ülkemizin güzelliklerinin yanı sıra, konaklama yapılacak yerin ve seçilecek il veya ilçenin de önemli olduğunu unutmamalısınız.

balıkesir avşa adası

Temiz hava, doğa güzellikleri ve eşsiz manzarası ile Balıkesir Avşa Adası

Ülkemizin harika yerlerinden birisi olan Avşa Adası, ömrünüzde bir kez olsun mutlaka görmeniz gereken yerlerin başında gelmelidir. Avşa Adası’nın doğal güzelliği, temiz havası ve eşsiz manzarasıyla görenleri farklı bir havaya sokarak, mutluluk hormonlarının artışına yol açmaktadır. Balayı tatili için özellikle çiftlerin adayı tercih ettiği görülmektedir.

Balıkesir Avşa Adası’nda ada otelleri konseptindeki sayısız konaklama merkezi olduğu için, dilediğiniz otelden rezervasyon yapabilirsiniz. Ancak yaz mevsiminde ve resmi tatillerde daha yoğun olduğunu göz önünde bulundurarak erken davranmalısınız. Aksi takdirde otel ve pansiyonların dolu olması nedeniyle konaklama imkanı bulamayabilirsiniz. Bütçenize uygun pansiyon veya oteli bulabilir, beklentilerinizin üstünde bir hizmet alabilirsiniz. Avşa’nın eşsiz görünümü karşısında dinlenmek, ruhunuzu okşayacaktır.

Bölgedeki Yakın Diğer Otel ve Pansiyonlar

Önerdiğimiz Oteller

0539 487 51 00

Lara Zeynep Apart Avşa

0535 739 97 44

Yüksel Apart Avşa

0532 448 22 63

Butik Apart Avşa

0536 990 56 56

Aytaç Apart Avşa

0549 670 58 44

Altınel Apart Avşa

0535 829 70 19

Mızrak Apart Avşa

0507 949 18 39

Efe Suit Apart Avşa

0543 479 71 65

Ceren Apart Avşa

0532 287 54 32

Lavinia Otel Yiğitler

0545 251 70 11

Heramis Apart Avşa

0532 393 17 15

Cane Apart Avşa

avşa adası otelleri
x