Balıkesir Tatil Yerleri : AVŞA ADASI

Balıkesir Tatil Yerleri AVŞA ADASI

Balıkesir tatil yerleri yaz tatilleri, sömestr tatilleri, bayram tatilleri gibi resmi tatillerde tercih edilen Marmara Bölgesi’nin popüler tatil merkezlerindendir.

Balıkesir’deki tatil yerlerini Çalışanlar iş stresini, yorgunluğunu atmak için, öğrenciler okul yorgunluğundan kurtulmak için, yeni evlenen çiftler güzel bir balayı yaşamak için, yılın her mevsimi tatil için tercih ederler. İstanbul, İzmir, Çanakkale, Bursa, Kocaeli, Ankara, Eskişehir gibi yakın illerden çalışanlar tatil tarihlerinin belli olması veya düğün tarihinin belli olmasıyla tatil planı için Balıkesir tatil merkezlerini araştırmaya girerler.

Öncelikle Balıkesir bölgesinde gidilecek yer belirlenir. Daha sonrasında gidilecek olan yerde en kaliteli ve en uygun fiyatlı konaklama yeri bulmaya çalışılır. Özellikle düğünden yeni çıkan çiftler için konaklayacakları yerin fiyatı ve kalitesi büyük önem taşımaktadır. Her türlü aktiviteden yararlanmak isteyen genç çiftler, aynı zamanda çok uygun fiyata otelin hizmetlerinden yararlanmak isterler. Bunu sağlamanın bir yolu olarak, çok önceden rezervasyon yaptırmak gösterilebilir.

Tatil planı yapacak olanlara yol gösteren sitemiz Avsavip.com, Balıkesir Avşa Adası hakkında geniş bilgi vermektedir. Balıkesir Avşa’daki Otel fiyatları ve pansiyon bilgilerini yüzde yüz tarafsız olarak, günün her saati yenileyerek göstermektedirler. Gideceğiniz yeri seçerek, en uygun fiyatlı olan oteli bulabilmeniz mümkündür. Her bütçeye ve her beklentiye uygun olan, kaliteli konaklama merkezleri kesinlikle bulacaksınız. Çünkü her firma, sunduğu hizmetin kalitesini arttırarak müşteri çekmeye çalışmaktadır. Piyasa şartlarında bir fiyatla bu hizmetini sürdürmesi durumunda ise, hem firma mutlu olmakta, hem de o firmayı tercih eden kişiler mutlu olmaktadır.

AVŞA

Balıkesir’de Bir Konaklama Yeri Nasıl Seçilmeli?

  • Konaklama yeri seçerken şu noktalara dikkat edilmelidir:
  • Konaklama merkezinin kahvaltı, öğle ve akşam yemeği hizmetlerinin olması gerekmektedir.
  • Gün içerisinde spa, hamam, havuz eğlencesi gibi aktivitelerinin olup, bu eğlence ve aktivitelerin ücretsiz olması önem taşımaktadır.
  • Çocuklu aileler için çocuk menülerinin hazırlandığı bir konaklama yeri olmalıdır.
  • Çocuklardan belli bir yaş sınırına kadar olanlardan kesinlikle ücret talep edilmemesi gerekmektedir.
  • Balayı yapan çiftler için ücretsiz oda servisi hizmetleri olmalıdır.
  • Konaklama yapılacak yerin doğa harikası bir yer olması önemlidir. Temiz hava ve manzaranın olduğu bir konaklama yeri, eşsiz bir tatil keyfi yaşamanızı sağlayacaktır.

Ülkemiz çok zengin bir iklime, doğa güzelliklerine sahip olan bir yer olduğu için, yılın her dönemi binlerce yerli ve yabancı turisti bünyesine çekmektedir. Yaz – kış demeden oteller dolup taşmakta, insanlar keyifle gittikleri yerden ayrılmaktadır. Ancak ülkemizin güzelliklerinin yanı sıra, konaklama yapılacak yerin ve seçilecek il veya ilçenin de önemli olduğunu unutmamalısınız.

balıkesir avşa adası

Temiz hava, doğa güzellikleri ve eşsiz manzarası ile Balıkesir Avşa Adası

Ülkemizin harika yerlerinden birisi olan Avşa Adası, ömrünüzde bir kez olsun mutlaka görmeniz gereken yerlerin başında gelmelidir. Avşa Adası’nın doğal güzelliği, temiz havası ve eşsiz manzarasıyla görenleri farklı bir havaya sokarak, mutluluk hormonlarının artışına yol açmaktadır. Balayı tatili için özellikle çiftlerin adayı tercih ettiği görülmektedir.

Balıkesir Avşa Adası’nda ada otelleri konseptindeki sayısız konaklama merkezi olduğu için, dilediğiniz otelden rezervasyon yapabilirsiniz. Ancak yaz mevsiminde ve resmi tatillerde daha yoğun olduğunu göz önünde bulundurarak erken davranmalısınız. Aksi takdirde otel ve pansiyonların dolu olması nedeniyle konaklama imkanı bulamayabilirsiniz. Bütçenize uygun Avşa Adası pansiyon veya Avşa Adası oteli bulabilir, beklentilerinizin üstünde bir hizmet alabilirsiniz. Avşa’nın eşsiz görünümü karşısında dinlenmek, ruhunuzu okşayacaktır.

Bölgedeki Yakın Diğer Otel ve Pansiyonlar

Önerdiğimiz Oteller

0530 630 83 09

Seçkin Apart Avşa

0507 570 70 03

Görkem Apart Avşa

0539 487 51 00

Lara Zeynep Apart Avşa

0530 063 12 63

Öz Yaren Apart Avşa

0536 990 56 56

Aytaç Apart Avşa

0532 287 54 32

Lavinia Otel Yiğitler

0541 202 08 45

Alperen Apart Avşa

0537 039 57 54

Doğa Apart Avşa

0532 448 22 63

Butik Apart Avşa

avşa Adası Apartları
x