Avşa Mekanları

CLUB LİATRİS:  Eğlenceyi hayat tarzı olarak benimseyen insanların tek mekanı olan Club Liatris özel geceleriyle, eğlenceli etkinlikleri ile her zaman kendinden söz ettiriyor.

THE SQUADRON: Barlar Sokağında bulunan bir bardır.

ORTA CLUB: Avşa Orta Club Bar gençlerin uğrak mekanıdır.

YAREN TÜRKÜ EVİ: Türkü dinlemek iterseniz Yaren Türkü Evi tam mekanıdır.

TANZ DİSKO:  Adanın en büyük ve en gözde gece mekanında tatilinizin tadını çıkartabilirsiniz. Adanın en büyük olan bu mekanına kesinlikle damsız girememektesiniz. Avşa Adasına gelen herkesin burada eğlenmesi tavsiye edilir.

MARTI CLUB: Avşa Adasında güzel vakit geçirebileceğiniz farklı bir mekandır.

AVŞA ARENA DİSKO: Avşa Adasında güzel vakit geçirebileceğiniz bir gece mekanıdır.

post_discussion

be_the_first_to_comment “Avşa Mekanları”

Önemli Bilgilendirme; “Avsavip.com” Avşa’da faaliyet gösteren otel, motel,pansiyon,apartların tanıtımı ile birlikte Avşa’ya konaklama için gelecek misafirler için bir tatil rehberidir.
Avsavip.com rehberlik amacı ile kurulmuş olup site içerisindeki işletme bilgileri işletmelerin izni ve beyanları doğrultusunda yayınlanmaktadır. İşletme yetkililerinin farklı yönlendirmeleri sonucu oluşabilecek mağduriyetlerinizden sitemiz sorumlu değildir. Avsavip.com sizin adınıza rezervasyon yapmaz sadece işletme tanıtımı gerçekleştirir. Web sitemizde yayınlanan yorumlar ziyaretçilerin kendi yorumlarıdır. Gönderilen tüm yorumların yayın hakkı gizlidir. Sitemap

Sosyal Ağlardan Bizi Takip Edebilirsiniz.

Diğer Tatil Rehberlerimiz;

avşa adası otelleri

avşa adası tatil rehberi