Avşa Adası’na Çocuklarla Gelinilir mi?

Avşa Adası’na tatile gideceksiniz peki ya çocuklarla tatile gidilir mi? Bir aile sahibi iseniz ve tatile çıkacaksanız çocuklarınız hemen ön plana gelir. Kafanızda bir sürü sorular birikir acaba rahat olur mu, bir problem çıkar mı? Biz bu problemleri kafanızdan kaldırmak için size yardımcı olacağız.

Bu konuya, sorulara bir açıklık getirmek gerekirse çocuklarınızla evet çok rahat bir tatil yapabilirsiniz. İlk olarak bu konudaki önerimiz adaya geldiğinizde denize sıfır bir pansiyon ya da otel seçmelisiniz. Bunun sebebine gelecek olursak birincisi denize yakın olduğunuzdan denize girmek ve çıkmak kolay olur, ikincisi ise sahilde otururken veya bulunduğunuz tesisin balkonundan çocuklarınızı çok rahat takip edebilme fırsatı bulabilirsiniz.

Deniz haricinde özellikle akşamları çocuklarınızın canı sıkıldığından park ve bahçeler alternatif lunaparkta vakit geçirebilirler. Son olarak tuttuğunuz odanın geniş olması ve mutlaka uydu televizyon bağlı olması önemlidir. Çünkü boş zamanlarınızda çocuklarınız sevdiği programları açıp çocuğunuzun onunla vakit geçirmesi sizin rahat nefes almanızı sağlayacaktır.

Eğer kalabalık bir aile iseniz de otel ya da pansiyon yerine kiralık villa veya daire tutmanız gerekmektedir. Çünkü adadaki birçok tesisin odaları 2 veya 3 kişiliktir. Avşa Adası’nda çocuklarınız ile konaklayabileceğiniz bir çok aktivitesi ve havuzu olan Bahar Aqua Resort, Afissia Garden ve Altınkum Hotel sizlere önerebileceğimiz tesisler arasındadır. Şimdiden ailecek iyi bir AVŞA ADASI TATİLİ dileriz.

Bir önceki yazımızda Avşa Adası Nerede makalemizi okuyabilirsiniz.Avşa Adası’na Çocuklarla Gelinilir mi? Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir