Avşa Adası İnternet Hızı, Alt Yapısı ve Sağlayıcı Firmalar

Avşa Adası’nda internet hızı 8-16 mbps’dir. Avşa Adası genelinde yapılan fiber optik internet altyapısı tamamlandığında bölgede internet hızı 100 mbps’e kadar yükselecektir.

Avşa Adası’nda İnternet Hızı

Avşa Adası’nda internet hızı adsl hizmeti verilen alanlarda 8-16 mbps’dir. Fiber alanlarda 25 mbps’dir. Bölgenizde adsl yada fiber internet hizmeti olup olmadığını aşağıdaki size uygun servis sağlayıcılardan öğrenebilirsiniz. Ada genelinde yapılan altyapı iyileştirmeleri sonrası internet hızı bölgeye göre 10 kat daha artacaktır. Turkcell Superbox ile yapılan internet haberleşme hızı ise cep telefonunun çekim hızı ile orantılıdır. Biz Superbox internetini kullanıyoruz ve hızımız 25 mbps’i geçmedi.

Avşa Adası’nda Hizmet Veren İnternet Alt Yapısı Sağlayıcıları

Avşa Adası’ndaki internet sağlayıcıları Türk Telekom, Turkcell Superonline, Doping Internet, Vodafone’dur. Ancak, hangi internet sağlayıcısının Avşa Adası’nızdaki bölgede hizmet verdiğini doğrulamak için ilgili sağlayıcıların web sitelerini ziyaret ederek veya müşteri hizmetleriyle iletişime geçerek bilgi almanızı tavsiye ederiz.

Bölgedeki Yakın Diğer Otel ve Pansiyonlar

Önerdiğimiz Oteller