Ramazanda Pansiyon Fiyatları

Ramazan dönemi yılın en sıcak aylarına denk geldiği için bu sıcak geçecek dönemde Avşa Adası’na tatile gelecek tatilcilere, pansiyon fiyatları konusunda bilgi verelim. Örnek vererek bu konuya değinirsek Avşa Adası ve çevresinde sahile yakın temiz uygun bir pansiyonda kalmak isterseniz fiyatlar kişi başı 25-35 TL arasında olacaktır. Müstakil pansiyonları tercih etmek istediğinizde odalar apart odası şeklinde olduğunu göreceksiniz. Mutfak ve banyo oda içerisinde bulunur. 2 yataklı odaların fiyatları 50 TL iken 3 yataklı odaların fiyatları 70 TL civarındadır. Keyifli, deniz kenarında, huzurlu bir tatil geçirmek isterseniz bu fiyatı gözden çıkarmanız gerekecektir. Eğer bu fiyatlar bize fazla diyor iseniz adanın daha arka taraflarında kalan pansiyonları tercih edebilirsiniz. Bu pansiyonlarda da fiyatlar 10- 15 TL arasında kalacağınız pansiyonun fiyatına göre değişim göstermektedir. Denize yakın olmak isterseniz kalacağınız tesislerdeki fiyatlar yaklaşık olarak 20 TL olacaktır.

Yiğitler Köyü’nde tatil düşünen veya düşünecek olanlar için pansiyon fiyatları 10 ila 15 TL arasında olacaktır. Güzel ve ilgi çekici tatil fırsatları için bu konumdaki yerleri tercih etmenizi önerebiliriz.

post_discussion

be_the_first_to_comment “Ramazanda Pansiyon Fiyatları”

Önemli Bilgilendirme; “Avsavip.com” Avşa’da faaliyet gösteren otel, motel,pansiyon,apartların tanıtımı ile birlikte Avşa’ya konaklama için gelecek misafirler için bir tatil rehberidir.
Avsavip.com rehberlik amacı ile kurulmuş olup site içerisindeki işletme bilgileri işletmelerin izni ve beyanları doğrultusunda yayınlanmaktadır. İşletme yetkililerinin farklı yönlendirmeleri sonucu oluşabilecek mağduriyetlerinizden sitemiz sorumlu değildir. Avsavip.com sizin adınıza rezervasyon yapmaz sadece işletme tanıtımı gerçekleştirir. Web sitemizde yayınlanan yorumlar ziyaretçilerin kendi yorumlarıdır. Gönderilen tüm yorumların yayın hakkı gizlidir. Sitemap

Sosyal Ağlardan Bizi Takip Edebilirsiniz.

Diğer Tatil Rehberlerimiz;

avşa adası otelleri

avşa adası tatil rehberi