[23-Sep-2017 11:22:29 UTC] PHP Fatal error: Call to undefined function __() in /home/avsa/public_html/wp-content/themes/traveler/language/english/modun/hotel.php on line 3 [23-Sep-2017 11:22:38 UTC] PHP Fatal error: Call to undefined function __() in /home/avsa/public_html/wp-content/themes/traveler/language/english/modun/hotel.php on line 3 [23-Sep-2017 11:22:38 UTC] PHP Fatal error: Call to undefined function __() in /home/avsa/public_html/wp-content/themes/traveler/language/english/modun/hotel.php on line 3 Ramazanda Pansiyon Fiyatları | | Avsavip.com

Ramazanda Pansiyon Fiyatları

Ramazan dönemi yılın en sıcak aylarına denk geldiği için bu sıcak geçecek dönemde Avşa Adası’na tatile gelecek tatilcilere, pansiyon fiyatları konusunda bilgi verelim. Örnek vererek bu konuya değinirsek Avşa Adası ve çevresinde sahile yakın temiz uygun bir pansiyonda kalmak isterseniz fiyatlar kişi başı 25-35 TL arasında olacaktır. Müstakil pansiyonları tercih etmek istediğinizde odalar apart odası şeklinde olduğunu göreceksiniz. Mutfak ve banyo oda içerisinde bulunur. 2 yataklı odaların fiyatları 50 TL iken 3 yataklı odaların fiyatları 70 TL civarındadır. Keyifli, deniz kenarında, huzurlu bir tatil geçirmek isterseniz bu fiyatı gözden çıkarmanız gerekecektir. Eğer bu fiyatlar bize fazla diyor iseniz adanın daha arka taraflarında kalan pansiyonları tercih edebilirsiniz. Bu pansiyonlarda da fiyatlar 10- 15 TL arasında kalacağınız pansiyonun fiyatına göre değişim göstermektedir. Denize yakın olmak isterseniz kalacağınız tesislerdeki fiyatlar yaklaşık olarak 20 TL olacaktır.

Yiğitler Köyü’nde tatil düşünen veya düşünecek olanlar için pansiyon fiyatları 10 ila 15 TL arasında olacaktır. Güzel ve ilgi çekici tatil fırsatları için bu konumdaki yerleri tercih etmenizi önerebiliriz.

Yorum Yaz

bir yorum yaz “Ramazanda Pansiyon Fiyatları”