Avşa Adası Ramazan Ayı’nda Pansiyon Fiyatları

Avşa Adası’nda ramazan ayında pansiyon fiyatları oldukça uygundur. Ramazan ayı bu yıl mayıs ayına denk geldiği için ılık geçecek dönemde Avşa Adası’na tatile gelecek tatilcilere, pansiyon fiyatları konusunda bilgi verelim.

Uygun Fiyatlara Tatil!

Örnek vererek bu konuya değinirsek Avşa Adası ve çevresinde sahile yakın temiz uygun bir pansiyonda kalmak isterseniz fiyatlar kişi başı 25-35 TL arasında olacaktır.

Müstakil pansiyonları tercih etmek istediğinizde odalar apart odası şeklinde olduğunu göreceksiniz. Mutfak ve banyo oda içerisinde bulunur. 2 yataklı odaların fiyatları 50 TL iken 3 yataklı odaların fiyatları 100 TL civarındadır.  Avşa’da Keyifli, deniz kenarında, huzurlu bir tatil geçirmek isterseniz bu fiyatı gözden çıkarmanız gerekecektir.

Eğer bu fiyatlar bize fazla diyor iseniz adanın daha arka taraflarında kalan pansiyonları tercih edebilirsiniz. Bu pansiyonlarda da fiyatlar 10- 15 TL daha ucuz olarak kalacağınız pansiyonun fiyatına göre değişim göstermektedir. Denize yakın olmak isterseniz kalacağınız pansiyonlardaki fiyatlar yaklaşık olarak 50 TL olacaktır.

Yiğitler Köyü’nde tatil düşünen veya düşünecek olanlar için pansiyon fiyatları kişi başı 30 ila 45 TL arasında olacaktır. Güzel ve ilgi çekici tatil fırsatları için bu konumdaki yerleri tercih etmenizi önerebiliriz.

Ramazan Bayramı İçin Erken Rezervasyon Yaptırın!

Ramazan ayı bu yıl mayıs ayına denk geldiği için fiyatlar sezon başlangıcında olacaktır ancak Ramazan Bayramı’nın bu yıl 4-6 Haziran arasında geçeceğini düşünürsek salı gününe denk gelen Bayramın 1.günü arefesi pazartesi günü hatta daha öncesi cumartesi ve pazar günlerini de tatil planlarınıza dahil ederek 7-8 günlük bir Avşa Adası tatili ile ailenizi ödüllendirebilirsiniz. Bu zaman dilimi için şimdiden erken rezervasyon yaptırmanızı öneririz. Şimdien iyi tatiller dileriz.Avşa Adası Ramazan Ayı’nda Pansiyon Fiyatları Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir