Avşa Sultan Apart

avşa adası

avsa-adasi-sultan-apartavsa-adasi-sultan-apart-7 (1)sultan-apart-avsa-2017 (20)sultan-apart-avsa-2017 (21)avsa-adasi-sultan-apart-18sultan-apart-avsa-2017 (24)avsa-adasi-sultan-apart-6sultan-apart-avsa-2017 (29)avsa-adasi-sultan-apart-5avsa-adasi-sultan-apart-13sultan-apart-avsa-2017 (9)avsa-adasi-sultan-apart-14avsa-adasi-sultan-apart-17avsa-adasi-sultan-apart-20avsa-adasi-sultan-apart-22avsa-adasi-sultan-apart-23sultan-apart-avsa-2017 (7)sultan-apart-avsa-2017 (26)sultan-apart-avsa-2017 (27)sultan-apart-avsa-2017 (28)

Avşa Adası Değirmenardı Mevkii denize 300 m. konumu ile Avşa Adası’nın serin sularına çok daha yakınsınız.

4 Kişilik Oda Fiyatı 100 TL!

Sultan Apart odalarında mutfak, wc, banyo, balkon, uydu yayınlı led tv, mini bar buzdolabı ve wi-fi bulunmaktadır. Sultan Apart konumu itibari ile tüm aileler için uygundur.

Motelde kahvaltı servisi 15 TL’dir.

Konumu

Denize sıfır mesafedeki konumu ile Sultan Apart Avşa Merkezdeki eğlence merkezlerinin bulunduğu barlar sokağına 5 dk discolar mevkiine ise 15 dakika mesafededir. İskeleye yakındır.

Fiyatları

40-60 TL arasındaki ekonomik fiyatları, yeni, ferah ve temiz odaları ile aileler için ideal konumdadır. Kredi kartına taksit imkanı sunulmaktadır.

Tesis Yorumları


Bu tesis daha önce hiç yorumlanmamış. Daha önce siz kaldıysanız hemen şimdi bir yorum yazabilirsiniz.

Bir Yorum Yaz

  • Konum
  • Oda Temizliği
  • Güleryüz
  • Güvenlik
  • Sunulan Servisler

Yakındaki Oteller Avşa Sultan ApartÖnemli Bilgilendirme; “Avsavip.com” Avşa’da faaliyet gösteren otel, motel,pansiyon,apartların tanıtımı ile birlikte Avşa’ya konaklama için gelecek misafirler için bir tatil rehberidir.
Avsavip.com rehberlik amacı ile kurulmuş olup site içerisindeki işletme bilgileri işletmelerin izni ve beyanları doğrultusunda yayınlanmaktadır. İşletme yetkililerinin farklı yönlendirmeleri sonucu oluşabilecek mağduriyetlerinizden sitemiz sorumlu değildir. Avsavip.com sizin adınıza rezervasyon yapmaz sadece işletme tanıtımı gerçekleştirir. Web sitemizde yayınlanan yorumlar ziyaretçilerin kendi yorumlarıdır. Gönderilen tüm yorumların yayın hakkı gizlidir. Sitemap

Sosyal Ağlardan Bizi Takip Edebilirsiniz.

Diğer Tatil Rehberlerimiz;

avşa adası otelleri

avşa adası tatil rehberi