İdo Avşa Adası Seferleri Saatleri 2019

İdo Avşa Seferleri 2018 yaz seferleri tarifesi Avsavip.com’da! 2018 bahar ve yaz sezonunda İDO Avşa Adası bilet fiyatları 70 TL’den başlamaktadır. İdo Yenikapı, Bostancı, Avcılar Avşa Adası seferleri için 81 TL’ye kadar tavan fiyatı uygulaması yapılmaktadır. Sizde uygun fiyatlara İDO Avşa bileti almak istiyorsanız erkenden rezervasyon yaptırabilirsiniz.

İdo Avşa Yenikapı-Bostancı-Avcılar Sefer Saatleri 2018

bostanci-yenikapi-avcilar-ido-2018-seferleri-haftasonu

bostanci-yenikapi-avcilar-ido-2018-seferleri-haftaici

İdo Avşa Adası Bilet Fiyatları 2018

İdo tarafından 2018 yazında fiyatlar hizmet bedeli dahil 70 TL’den başlayıp maksimum 81 TL olarak belirlenmiştir. Güncel fiyatlar için İDO gişelerinden bilgi alınabilmektedir.

İdo Avşa Adası Seferleri Başladı Mı?

İDO’nun İstanbul-Marmara Adası-Avşa Adası hattında seferleri 2018 bahar döneminde 13 Nisanda başlamıştır. İdo Seferleri düzenli olarak eylül ayı ikinci haftasına kadar sürmektedir.  Ekim ayı sonuna kadar ise haftanın belli günlerinde seferler düzenlenmektedir.

İdo Avşa Adası Seferleri Hakkında

İDO Avşa Adası seferleri Avşa Adası-İstanbul arası yolculuğu iki buçuk saat gibi kısa zaman dilimine düşürmektedir. Yaz aylarında yapılan İdo Avşa Seferlerine İstanbul’dan Avşa’ya tatile gelmek isteyen tatilciler tarafından büyük ilgi görmektedir. İdo’nun hızlı feribotları tarafından gerçekleşen İdo Avşa Adası seferlerine araçsız yalnızca yolcu kabul etmektedir. İstanbul’dan aracınız ile Avşa Adası’na gelmek istiyorsanız Avşa Tekirdağ Gemi Seferleri hattını tercih etmelisiniz.

Avşa Adası İdo ile Kaç Saat Sürmektedir?

Avşa Adası İdo ile İstanbul’dan Avşa’ya 2 saat 45 dakika sürmektedir. Bu süre İstanbul’dan kalkış süresine göre değişmektedir. Yenikapı, Bostancı ve Avcılar’dan kalkış mesafeleri bu süreye göre dahil edilmelidir.

Avşa Adası Avcılar Seferleri

2017 yaz aylarında temmuz ayı itibari ile başlayan İdo Avşa Adası Avcılar seferleri hafta sonları düzenlenmiştir.

Önemli Bilgilendirme; “Avsavip.com” Avşa’da faaliyet gösteren otel, motel,pansiyon,apartların tanıtımı ile birlikte Avşa’ya konaklama için gelecek misafirler için bir tatil rehberidir.
Avsavip.com rehberlik amacı ile kurulmuş olup site içerisindeki işletme bilgileri işletmelerin izni ve beyanları doğrultusunda yayınlanmaktadır. İşletme yetkililerinin farklı yönlendirmeleri sonucu oluşabilecek mağduriyetlerinizden sitemiz sorumlu değildir. Avsavip.com sizin adınıza rezervasyon yapmaz sadece işletme tanıtımı gerçekleştirir. Web sitemizde yayınlanan yorumlar ziyaretçilerin kendi yorumlarıdır. Gönderilen tüm yorumların yayın hakkı gizlidir. Sitemap

Sosyal Ağlardan Bizi Takip Edebilirsiniz.

Diğer Tatil Rehberlerimiz;

avşa adası otelleri

avşa adası tatil rehberi