Avşa Adası’nda Yat Tekne Kiralama

Avşa Adası’nda Yat ve Tekne Kiralama hizmeti veren firmalar avsavip.com’da! Şimdi sayfamızı ziyaret edin ve yat tekne kiralama firmaları ile iletişim kurun eğlence ve keyif dolu bir tatile yelken açın.

Avşa Adası dört bir yanı denizle çevrili olduğu için gezilebilecek bir sürü koy ve plajı vardır. Bu sebeple adayı karadan gezmek yerine yat veya tekne kiralayarak gezebilirsiniz.

Örnek olarak Avşa Adası’nın en meşhur olan plajlarından Çınar koyuna kestirme yoldan iskeleden tekne kiralayarak gezebilirsiniz. Bunun için yapmanız gerek iskelenin orada bulunan Rıhtım Cafe önünden tekne kiralama talebinde bulunmalısınız. Diğer koyları gezmek içinde aynı bu şekilde istediğinize ulaşıp adanın dört bir yanında sahilde doya doya gezerek güzel vakit geçirme fırsatı bulabilirsiniz.

Bunun dışında Erdek’ten Avşa Adası’na turlar düzenleyen Posedion Turizm’in her gün saat 11:00 saatinde Erdek iskele limanından kalkan gezi teknelerinin Avşa Marmara Adaları sularında düzenlediği tekne gezilerine katılabilirsiniz.Avşa Adası’nda Yat Tekne Kiralama Yorumlar

1 misafir yorumu

  1. NURCAN ALPARSLAN

    IyI GUNLER , 20 Haziranda 15 kisilik bir gurup ile avsa adasinda olucagiz , Yat tekne ile koylari gezip aciklarda yuzmeyi cok arzu ediyoruz . Mumkunse boyle bir servisiniz varsa sartlarini tarafima bilgi gecmeniz mumkunmudur . Turun ne kadar surdugunu , icine nelerin dahil oldugunu ve toplam ucretini .

    Simdiden cok tesekkurler

    Nurcan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir