Avşa Adası Pansiyon Fiyatları 2019

Avşa Adası İndirimli Pansiyon ve Oteller

Avşa Adası Pansiyon Fiyatları 35 TL oda fiyatları 100 TL’den başlayan fiyatlarla; Denize sıfır Avşa pansiyon tavsiye, sahibinden pansiyonlar, bayram fiyatları, yorumları Avsavip.com’da!

Avşa Adası pansiyon fiyatları 35 TL’den başlayan fiyatlarla Avsavip.com’da! Avşa Adası merkezde denize sıfır pansiyon-apartlarda gecelik kişi başı 5o TL’ye kalabilirsiniz. 35 TL’ye pansiyonlar ise merkeze 3-5 dakika mesafededir. Avşa’daki Müstakil evleri çok uygun fiyatlarla sitemizden bulup kiralayabilirsiniz.

Erken Rezervasyon Fırsatları ile Avşa Pansiyonları Daha Ucuz

Ramazan ayında daha ekonomik olan Avşa’da pansiyon fiyatları eylül ayı itibari ile de daha da ucuzlamaktadır. Ramazan ve kurban bayramı için Avşa’ya gelmeyi düşünüyorsanız erken rezervasyon yaptırmanızda fayda vardır bayram döneminde Avşa’da pansiyonlar 1 ay öncesinden dolmaktadır.

Neden Avşa’da Pansiyonlar Ucuz?

Avşa Adası’ndaki pansiyonlar ülke geneline göre oldukça ekonomiktir. Çünkü Avşa‘da 300’den fazla pansiyon bulunmaktadır. Avşa’daki pansiyonların sayısı bir hayli fazla olunca fiyatlarda düşmekte rekabet oluşmaktadır.

Avşa’da Ucuz Tatil Fırsatı İçin Acele Edin!

35 TL’den başlayan fiyatlarla Avşa Adası pansiyonlarına erken rezervasyon yaptırabilirsiniz. Avşa’da ucuza tatil yapmak için acele edin.

ucar-apart-otel (22)

Avşa Adası Pansiyon Fiyatları 2018

Avşa Adası pansiyon fiyatları 2017 yaz ayları boyunca kişi başı ortalama 30 – 60 TL arasında farklılık göstermiştir. Avşa Adası pansiyonlarındaki uygun fiyatlar ramazan ayı, haziran ayı başı, eylül ve ekim ayları gibi sezon başı ile sezon sonu dönemlerinde daha da düşerek 20-25 TL civarlarında Avşa Adası’na gelen misafirlere sunulmuştur. Bu fiyatlar Avşa Adası’ndaki apart, motel ve otel tesislerinde 5-10 TL artı olarak fiyat farklılıkları ile değişkenlik gösterebilmektedir. Ramazan bayramı için her tesis özel fiyat uygulaması yaparken Avşa Adası’na gelmeden önce mutlaka konaklamak istediğiniz pansiyonu sitemizden araştırarak rezervasyon yaptırmanızı öneriyoruz.

AVŞA OK APART

Pansiyon Fiyatları

Avşa Adası pansiyon fiyatları; 2018 yaz aylarında geçen yıla ile aynı olacak gibi görünmektedir.

Her zamanki gibi fiyatlar oda sayısı şeklinde ücretlendirilmektedir. Avşa’da konaklamak istediğiniz pansiyon için ortalama kişi başı 15 TL – 35 TL arası fiyat ödersiniz. Bu fiyatlar konum ve zamana göre değişmektedir. Önceden rezervasyon durumunuz da fiyatları etkilemektedir.

afissia-garden-avsa-yigitler (6)

Avşa Adası Otel Fiyatları

Yazımızda sürekli Avşa Adası’ndaki pansiyonların fiyatları hakkında bilgiler sunduk sizlere.. Peki Avşa Adası otel fiyatları nasıl ?

Avşa Adası’ndaki Oteller fiyat olarak pansiyon ve motellere oranla biraz daha yüksektir. Fakat yüksek olmasının gerekçeleri de vardır. Otellerde sabah ve akşam yemeği verilmekte olup ekstra bir ücret ödenmemesi gibi.

Avşa’da ortalama kişi başı günlük otel fiyatı olarak 35 TL – 120 TL arasında bir ücret ödersiniz. Avşa Adası’ndaki oteller ya denize sıfır yada denize yakın yerlerde olurlar. Otellerin büyük çoğunluğu butik otel olarak hizmet vermektedirler. Avşa Adasında havuzlu ve her şey dahil otel sayısı azdır.  Avşa’da 3 adet havuzlu otel bulunmaktadır. Altınkum Tatil Konakları, Afissia Garden ve Bahar Aqua Resort havuzlu oteller arasında yer alır.  Bu oteller Avşa Adası Balayı otelleri olarak ta tavsiyemiz olur.

lara-zeynep-apart-avsa (11)

Avşa Adası Motel Fiyatları

Avşa Adası motel fiyatları; Avşa’da moteller pansiyonların aksine oda fiyatı değil kişi başı gibi fiyatlandırılmaktadır. Avşa’daki motellerde kişi başı fiyatlar yaklaşık 50TL-100TL arasındadır.  Avşa Adası’ndaki Motel ve pansiyonlarda fiyatı en arttıran özellik 1+1 odanın olmasıdır. Bazı konaklama firmalarında kahvaltı ücreti olarak 10 TL ilave eden tesislerde bulunmaktadır. Kahvaltı Dahil hizmet sunan Anı Motel gibi motellerde bulunmaktadır.

Önemli Bilgilendirme; “Avsavip.com” Avşa’da faaliyet gösteren otel, motel,pansiyon,apartların tanıtımı ile birlikte Avşa’ya konaklama için gelecek misafirler için bir tatil rehberidir.
Avsavip.com rehberlik amacı ile kurulmuş olup site içerisindeki işletme bilgileri işletmelerin izni ve beyanları doğrultusunda yayınlanmaktadır. İşletme yetkililerinin farklı yönlendirmeleri sonucu oluşabilecek mağduriyetlerinizden sitemiz sorumlu değildir. Avsavip.com sizin adınıza rezervasyon yapmaz sadece işletme tanıtımı gerçekleştirir. Web sitemizde yayınlanan yorumlar ziyaretçilerin kendi yorumlarıdır. Gönderilen tüm yorumların yayın hakkı gizlidir. Sitemap

Sosyal Ağlardan Bizi Takip Edebilirsiniz.

Diğer Tatil Rehberlerimiz;

avşa adası otelleri

avşa adası tatil rehberi