İletişim

kutlu-creative-bandirma
Bandırma Merkez Ajansımız

Avşa Vip (avsavip.com) Kutlu Creative Web Tasarım ve Dijital Reklamcılık Sanayi Ticaret kuruluşudur.

Otel fotoğraflarınız profesyonel reklam ajansımız tarafından çekilerek reklam çalışmalarınız alanında uzman ekibimizce hazırlanmaktadır.

İLETİŞİM

AVŞA ADASI ŞUBESİ

Okullar Caddesi Sağlık Ocağı Karşısı Avşa Adası / Balıkesir

2017 Yaz sezonu için reklam sözleşmelerimiz tamamlanmıştır. İlginize teşekkür ederiz.

BANDIRMA MERKEZ

Kutlu Creative
Şehit Süleyman Bey Caddesi Çağan İşhanı No:6/4 Bandırma / Balıkesir

Mail : onurkutlu@kutlucreative.com

Avşa Vip otel tanıtım rehberidir. Sitemiz Avşa Adası ve Yiğitler Köyü’ndeki otel ve apartların rezervasyonunu ziyaretçi ile gerçekleştirmez.

Sitemizi ziyaret eden ziyaretçiler rezervasyonlarını telefon yolu vasıtasıyla işletme ile birebir iletişime geçerek yapabilir.

logo-avsa-vip-2016

Avşa Adası Podyumda!

Diğer Tatil Rehberlerimiz;

avsa-island

avsa-tatil-rehberi-logo-1

Sosyal Ağlardan Bizi Takip Edebilirsiniz.

Önemli Bilgilendirme; “Avsavip.com” Avşa’da faaliyet gösteren otel, motel,pansiyon,apartların tanıtımı ile birlikte Avşa’ya konaklama için gelecek misafirler için bir tatil rehberidir.
Avsavip.com rehberlik amacı ile kurulmuş olup site içerisindeki işletme bilgileri işletmelerin izni ve beyanları doğrultusunda yayınlanmaktadır. İşletme yetkililerinin farklı yönlendirmeleri sonucu oluşabilecek mağduriyetlerinizden sitemiz sorumlu değildir. Avsavip.com sizin adınıza rezervasyon yapmaz sadece işletme tanıtımı gerçekleştirir. Web sitemizde yayınlanan yorumlar ziyaretçilerin kendi yorumlarıdır. Gönderilen tüm yorumların yayın hakkı gizlidir. Sitemap