İletişim

kutlu-creative-bandirma
Bandırma Merkez Ajansımız

Avşa Vip (avsavip.com) Kutlu Creative Web Tasarım ve Dijital Reklamcılık Sanayi Ticaret kuruluşudur. Avsavip.com® tescilli markamızdır.

Otel fotoğraflarınız profesyonel reklam ajansımız tarafından çekilerek reklam çalışmalarınız alanında uzman ekibimizce hazırlanmaktadır.

İLETİŞİM

Kutlu Creative
Şehit Süleyman Bey Caddesi Çağan İşhanı No:6/4 Bandırma / Balıkesir

Mail : onurkutlu@kutlucreative.com

Avsavip.com otel tanıtım rehberidir. Sitemiz Avşa Adası ve Yiğitler Köyü’ndeki otel ve apartların rezervasyonunu ziyaretçi ile birebir gerçekleştirmez. Sitemizi ziyaret eden ziyaretçiler rezervasyonlarını telefon vasıtasıyla işletme ile birebir iletişime geçerek yapabilir.

Önemli Bilgilendirme; “Avsavip.com” Avşa’da faaliyet gösteren otel, motel,pansiyon,apartların tanıtımı ile birlikte Avşa’ya konaklama için gelecek misafirler için bir tatil rehberidir.
Avsavip.com rehberlik amacı ile kurulmuş olup site içerisindeki işletme bilgileri işletmelerin izni ve beyanları doğrultusunda yayınlanmaktadır. İşletme yetkililerinin farklı yönlendirmeleri sonucu oluşabilecek mağduriyetlerinizden sitemiz sorumlu değildir. Avsavip.com sizin adınıza rezervasyon yapmaz sadece işletme tanıtımı gerçekleştirir. Web sitemizde yayınlanan yorumlar ziyaretçilerin kendi yorumlarıdır. Gönderilen tüm yorumların yayın hakkı gizlidir. Sitemap

Diğer Tatil Rehberlerimiz;

avsa-island

avsa-tatil-rehberi-logo-1

Sosyal Ağlardan Bizi Takip Edebilirsiniz.