Temel Motel 1-2

Avşa Adası Merkez

temel-motel-2-avsa-merkez1temel-motel-2-avsa-merkez-34temel-motel-2-avsa-merkez-35-1024x685temel-motel-2-avsa-merkez-2temel-motel-2-avsa-merkez-11temel-motel-2-avsa-merkez-12temel-motel-2-avsa-merkez-14temel-motel-2-avsa-merkez-15temel-motel-2-avsa-merkez-24temel-motel-2-avsa-merkez-19temel-motel-2-avsa-merkez-29temel-motel-2-avsa-merkez-20temel-motel-2-avsa-merkez-23temel-motel-2-avsa-merkez-22temel-motel-2-avsa-merkez-27temel-motel-2-avsa-merkez-3temel-motel-2-avsa-merkez-4temel-motel-2-avsa-merkez-5temel-motel-2-avsa-merkez-6temel-motel-2-avsa-merkez-7temel-motel-2-avsa-merkez-8temel-motel-2-avsa-merkez-9temel-motel-2-avsa-merkez-16temel-motel-2-avsa-merkez-18temel-motel-2-avsa-merkez-30temel-motel-2-avsa-merkez-31

TEMEL MOTEL 1 – DENİZE SIFIR

Avşa Adası turizm sektöründe 25 yılı aşkın tecrübenin kaliteli hizmete dönüştüğü adres Temel Motel 1 ve 2 2016 yaz sezonunda hizmetinizdedir.

Temel Motel 1;  Avşa Adası şehir merkezinin telaşından uzak bir konumda denize sıfır oda + sabah kahvaltı olarak hizmet sunmaktadır. 2017 yaz sezonunda yenilenen Temel Motel 1 kendine özel plajı ve restaurantında Avşa Adası’nda gerek fiyatı gerekse konumu ile aileler için son derece ideal konumdadır.

Temel Motel 2;  Avşa Adası şehir merkezinde denize 50 metre, eğlence merkezlerine 150 metre konumu ile tatilini eğlence ile iç içe yaşamak isteyenler için ideal konumdadır. Ayrıca aileler için son derece uygundur. 2016 yazında ilk kez siz misafirlerini ağırlayacak olan Temel Motel Avşa Adası’nda otel konforunu motel konseptinde sizlere sunmayı misyon edinmiştir.

Temel Motel Özellikleri

  • Odalarında TV,Buzdolabı LED TV, Banyo WC ve Mutfak standarttır.
  • Wireless ve resepsiyon bulunmaktadır.

Tesis Yorumları


Bu tesis daha önce hiç yorumlanmamış. Daha önce siz kaldıysanız hemen şimdi bir yorum yazabilirsiniz.

Bir Yorum Yaz

  • Konum
  • Oda Temizliği
  • Güleryüz
  • Güvenlik
  • Sunulan Servisler

Yakındaki Oteller Temel Motel 1-2Önemli Bilgilendirme; “Avsavip.com” Avşa’da faaliyet gösteren otel, motel,pansiyon,apartların tanıtımı ile birlikte Avşa’ya konaklama için gelecek misafirler için bir tatil rehberidir.
Avsavip.com rehberlik amacı ile kurulmuş olup site içerisindeki işletme bilgileri işletmelerin izni ve beyanları doğrultusunda yayınlanmaktadır. İşletme yetkililerinin farklı yönlendirmeleri sonucu oluşabilecek mağduriyetlerinizden sitemiz sorumlu değildir. Avsavip.com sizin adınıza rezervasyon yapmaz sadece işletme tanıtımı gerçekleştirir. Web sitemizde yayınlanan yorumlar ziyaretçilerin kendi yorumlarıdır. Gönderilen tüm yorumların yayın hakkı gizlidir. Sitemap

Sosyal Ağlardan Bizi Takip Edebilirsiniz.

Diğer Tatil Rehberlerimiz;

avşa adası otelleri

avşa adası tatil rehberi