AVŞA ADASI SAĞLIK OCAĞI

steteskop4Bir adaya gitmeden önce düşüneceğiniz şeylerin en başında sağlık imkanlarının nasıl olduğudur. Avşa Adası tatiliniz kadar sizin sağlığınızı da düşünüyor.Avşa Adası’nda 2 doktor ve 1 hemşireden oluşan Avşa Sağlık Ocağı bulunmaktadır.

Güneş yanığı ve benzeri başınıza gelen bütün rahatsızlıkları burada tedavi ettirebileceksiniz. Sağlık Ocağı’nda röntgen cihazı da bulunmaktadır. Kan şekeri, tansiyon ölçtürme ve bunun gibi daha bir sürü ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek aynı zamanda tedaviniz için gerekli bütün ilaçların olduğu eczanelerde Avşa Adası’nda bulunmaktadır. Ağır bir hastalık ve kaza durumunda deniz ambulansı ile doktor gözetiminde Avşa Adası’ndan Erdek’te bulunan Devlet Hastanesi’ne 15 dakika içerinde gidebileceksiniz. Avşa Adası’nda 2 adet eczane bulunmaktadır. Bunun haricinde 1 adet sağlık ocağı 24 saat hizmet vermektedir.

Avşa Adası Eczaneleri

ARSLAN ECZANESİ          H.TAHSİN  ARSLAN          (0.266)  896 42 42

YAŞA ECZANESİ                 YAŞA  ARSLAN      (0.266)  896 11 02

post_discussion

be_the_first_to_comment “AVŞA ADASI SAĞLIK OCAĞI”

Önemli Bilgilendirme; “Avsavip.com” Avşa’da faaliyet gösteren otel, motel,pansiyon,apartların tanıtımı ile birlikte Avşa’ya konaklama için gelecek misafirler için bir tatil rehberidir.
Avsavip.com rehberlik amacı ile kurulmuş olup site içerisindeki işletme bilgileri işletmelerin izni ve beyanları doğrultusunda yayınlanmaktadır. İşletme yetkililerinin farklı yönlendirmeleri sonucu oluşabilecek mağduriyetlerinizden sitemiz sorumlu değildir. Avsavip.com sizin adınıza rezervasyon yapmaz sadece işletme tanıtımı gerçekleştirir. Web sitemizde yayınlanan yorumlar ziyaretçilerin kendi yorumlarıdır. Gönderilen tüm yorumların yayın hakkı gizlidir. Sitemap

Sosyal Ağlardan Bizi Takip Edebilirsiniz.

Diğer Tatil Rehberlerimiz;

avşa adası otelleri

avşa adası tatil rehberi