Avşa Adası Kışın Açık Oteller

tuana-apart (11)

Yaz aylarının vazgeçilmez tatil beldesi Avşa Adası’ndaki otellerin bir kısmı kış aylarında da konaklamak isteyen misafirleri için kapılarını açık tutmaktadır.

İş gezisi, kış tatili, güz çıkartması gibi yaşantısını farklı kılmak isteyen kişiler için Avşa Adası’nda kış aylarında açık olan otellerden bazıları aşağıdaki gibidir.Nehir Deluxe Otel, Elit Otel, Ceren Apart, Özgür Motel, Temel Motel 2 Avşa Adası’ndaki kışın açık oteller arasındadır.

Kışın Avşa Adası’nda Ne Yapılır?

Avşa Adası’ndaki koylar kışın doğa yürüyüşleri için idealdir. Özellikle hafta sonları İstanbul ve Tekirdağ şehirlerinden Avşa Adası‘na kışın misafirler gelmektedir. Avşa Adası’na kışın konaklamak için gelen misafirler düşünülerek birkaç adet restaurant, pastane, çay bahçesi ve lokanta açık bulunmaktadır. Bunun haricinde kışın Avşa Adası’nda tekne kiralayarak balık tutabilirsiniz.

Avşa Adası’na Kışın Ulaşım

Yaz aylarında olduğu gibi kış aylarında da Avşa Adası’na ulaşım oldukça rahattır. Yerleşim biriminin ada olması sizleri korkutmasın kış aylarında da adaya feribot seferleri mevcuttur. Erdek’ten Gestaş ve Bado Deniz Taksi Tekirdağ’dan Ömer Kaptan gemileri düzenli seferler sunmaktadır. Sitemizdeki feribot seferleri bölümünden sefer saatleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bir önceki yazılarımızda Avşa Adası’nda kışın ne yapılır? konusunda sizleri bilgilendirmiştik.

post_discussion

be_the_first_to_comment “Avşa Adası Kışın Açık Oteller”