Avşa Adası İslami Oteller

islami-otellerİnsanlar büyük şehirlerde ki trafikten yoğun çalışma düzeninden ve bunaltıcı sıcaklardan çıkıp kendilerini dinlendirebileceği bir tatil yapmak istemektedirler. Her şartta en iyi tatil yeri adresi olan Avşa Tatil Rehberi tabii ki de Avşa Adası’nda sizi İslami tatil konusunda yardımı oluyor. Muhafazakar kesimden olanlar için ve ailecek rahat bir tatil geçirmek için Avşa Adası’nda gidilebilecek yerler mevcuttur. Siz tatilinizin keyfini çıkartın.

Avşa Adası Muhafazakar Oteller

Avşa Adası’nda genel olarak İslami oteller bulunmamaktadır. Fakat Avşa Adası içerisinde şehir merkezine uzak yada yakın istediğinize göre ailecek kalabileceğiniz kiralık evler ve villalar bulunmaktadır. Burada kendi mahremleri içerisinde huzurlu, sessiz, sakin rahatça denize girebilirsiniz.Şehir merkezine yakın olmak isteyenler merkezde bulunan pansiyonları da tercih edebilirler.

Avşa Adası Balayı Otelleri

Doğu sahili tarafında bulunan Avşa Adası Yiğitler Köyü İslami kesimler rahatlıkla tatil yapabilmektedirler.Yiğitler Köyü’nde bir artı olarak kadınlar plajı bulunmaktadır. Burası halk tarafından Avşa Adası kadınlar plajı olarak benimsenmiş olup tesettürlü bayanların rahatlıkla denize girebileceği bir yer olarak bilinir. Avşa Adası kadınlar plajına giriş ücretsizdir ve Avşa Adası’nda bakir koylarda mevcuttur. İstek üzerine Yiğitler Köyü’nden küçük bir tekne kiralayarak daha tenha koylarda ailecek gönlünüzce güzel vakit geçirebilme fırsatı bulabilirsiniz. Yiğitler Köyü’nün denizinin sığ ve temiz olması çocuklarınızın güvenle yüzme fırsatı sağlar.

Avşa Adası İslami Oteller

Konaklama imkanının genelinde pansiyonlar vardır fakat Avşa Adası Yiğitler Köyü Otelleri arasında sizlere önerebileceğimiz 3 adet aile oteli ve apart tesisleri mevcuttur. Bunlar Altınkum Tatil Konakları, Afissia Hotel, Bahar Motel ve Ok Apart’tır. Bu otel ve apartlarda gönül rahatlığı ile kalabilirsiniz.

Yok ben Avşa merkezde ailem ile rahat bir şekilde tatilimi geçirmek istiyorum diyorsanız; Cane Motel, Anı Motel, Nehir Butik Otel, Ertol Apart, ve Doğukan Villa tercihiniz olabilir.

Avşa Adası’na Çocuklarla Gelinilir mi?

En Çok Aranan Kelimeler:, , , , , , , ,

post_discussion

be_the_first_to_comment “Avşa Adası İslami Oteller”