Viskon Kumaş Elbise

Viskon kumaş, tekstil içerisinde niteliği oldukça yüksek olan ürünlerden biridir. Bu kumaşın nem emiciliği özelliği oldukça fazladır. Bu kumaşın yapısında selüloz bulunduğundan pamuğa benzetilir. Viskon elbise kadınların severek kullandığı kıyafetlerdir. Özellikle tesettür giyiminde de sıklıkla kullanılır.

Viskon elbise oldukça rahat bir kumaşa sahiptir. Özellikle çiçekli modellerini yaz aylarında hemen hemen her kadının üzerinde görmek mümkündür. Yaz kumaşı olan viskon ile oldukça rahat hissedersiniz.

Viskon Kumaşının Önemli Özellikleri

Viskon kumaşın en önemli özelliklerinden biri hava alan bir yapıya sahip olduğundan terletme yapmamasıdır. Renklerin canlı olarak tutulmasını sağlar bundan dolayı baskı için oldukça iyi bir seçimdir. Rahat olmasının yanında oldukça zarif bir kumaş türüdür. Nem emme özelliği oldukça iyidir. Ayrıca şişme özeliği bakımından da oldukça iyidir.

Bundan dolayı 0’a dek çıkabilen bir su emiciliğine bulunur. Pamuğa benzetilmesine rağmen esneme özelliği pamuktan iki kat daha fazladır.  Ayrıca rengârenk viskon elbise modelleri ile birbirinden tarz kombinlere imza atabilirsiniz. Viskon elbise modellerine göz atmak için https://www.narsmoda.com/viskon-elbise linkine tıklayabilirsiniz.

 

Bölgedeki Yakın Diğer Otel ve Pansiyonlar

Önerdiğimiz Oteller