Türkbükü Hill Hotel Ziyaretçilerine Neler Sunar?

Türkbükü Hill Hotel

Muğla denildiği zaman akan sular durur. Türkiye’nin en popüler tatil şehirlerinin başında gelen Muğla’nın güzel ilçesi Bodrum; sahip olduğu özelliklerle yerli ve yabancı turistlerin ilgi odağı haline gelmeyi başarır. Türkbükü; bilhassa 2010’lu yıllarla beraber popüler hale gelen Bodrum sınırları içerisindeki bir yerdir. Yolunuz Türkbükü’ne düştüğü takdirde burada çok sayıda ünlü ile karşılaşabilirsiniz.

Türkbükü’nde deniz, kum ve güneş üçlüsünün tadını çıkarmak isteyenlerin sayısı her geçen gün artıyor. Ancak, buradaki oteller için erken rezervasyon yaptırmak şart! Aksi takdirde, sıradan bir otelde dahi yer bulunamaz. Türkbükü’nün dikkat çeken otellerinden birisi kesinlikle türkbükü hill hotel! Yazımız sayesinde bu otel hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. O halde başlayalım!

Türkbükü’nün Neyi Meşhurdur?

Cennetin yeryüzündeki temsilcisi olarak tanımlanabilecek Türkbükü; bembeyaz evleri ile insanları 90’lı yıllara götürür. Mandalina bahçeleri de Türkbükü’nün özel detayları arasındadır. Bodrum Kalesi, Bodrum Yel Değirmenleri, Cennet Koyu, Bodrum Antik Tiyatrosu, Pedasa Antik Kenti ve daha birçok yerin Türkbükü ile özdeşleştiğini ve muhakkak görülmesi gerektiğini dile getirebiliriz. Ayrıca, Türkbükü’nün gören herkesi kendisine hayran bırakan masmavi denizi vardır.

Türkbükü; yukarıdaki özelliklerinin yanı sıra otelleri ile de meşhurdur. Zannedildiği gibi yüksek fiyatlı konaklama seçeneklerinden ibaret bir yer değildir. Biraz araştırma yapıldığı takdirde uygun fiyatlı oteller de bulunabilir. Türkbükü Hill Hotel; erken rezervasyon sayesinde ekonomik bir şekilde kalınabilecek bir oteldir. Bunun yanı sıra, hizmet kalitesi de tartışılmayacak kadar iyidir.

Neden Bu Otele Gidilmeli?

Yolu Bodrum’a düşen insanlar; bu kadar çok alternatif varken neden türkbükü hill hotel’e gitmeleri gerektiğini düşünürler. Denize yalnızca 750 metre mesafede yer alan bir oteldir. Her şey dahil konsepti ile hizmet verir. Bunun yanı sıra, Bodrum merkeze ve havalimanına da yakın bir oteldir. Türkbükü Hill Hotel; birden çok plaj ile anlaşmalıdır. Otelin ziyaretçileri; söz konusu plajlardan indirimli olarak yararlanabilirler. Ayrıca, otelde açık restoran, kasa, bar, otopark, açık havuz, çocuk havuzu, doktor, araç kiralama ve daha birçok hizmet yer alır.

Türkbükü Hill Hotel; oda seçenekleri ile göz doldurur. Otelde 2+1 konaklamaya uygun 76 standart oda vardır. Ayrıca, altı adet VIP home bulunur. 82 odalı ve 200 yatak kapasiteli oluşuyla farkını belli eden bu otelin odaları; müşterilerin muhtemel tüm ihtiyaçları düşünülerek tasarlanmıştır. Buna ek olarak, işletmenin imkanları da son derece iyidir. A la kart restoran, açık restoran, çamaşırhane, ücretsiz internet erişimi, kapalı restoran, ana restoran, kuru temizleme, açık havuz, araç kiralama, çocuk havuzu, otopark, kaydıraklı havuz ve daha birçok seçeneğe sahip olan otelin kendisi için ödenen paranın hakkını sonun kadar verdiğini dile getirmek gerekir. Türkbükü Hill Hotel; başta canlı müzik olmak üzere eğlence seçenekleri ile de farkını belli eder.

Bölgedeki Yakın Diğer Otel ve Pansiyonlar

Önerdiğimiz Oteller