Yürekli Lüks Apart Otel

Avşa Adası

yurekli-otel-avsa (11)yurekli-otel-avsa (4)yurekli-otel-avsa (5)yurekli-otel-avsa (24)yurekli-otel-avsa (23)yurekli-otel-avsa (14)yurekli-otel-avsa (13)yurekli-otel-avsa (12)yurekli-otel-avsa (6)yurekli-otel-avsa (22)yurekli-otel-avsa (8)yurekli-otel-avsa (21)yurekli-otel-avsa (20)yurekli-otel-avsa (19)yurekli-otel-avsa (18)yurekli-otel-avsa (17)yurekli-otel-avsa (15)yurekli-otel-avsa (10)yurekli-otel-avsa (9)yurekli-otel-avsa (7)yurekli-otel-avsa (3)yurekli-otel-avsa (2)yurekli-otel-avsayurekli-apart-otel-avsa (8)yurekli-apart-otel-avsa (7)yurekli-apart-otel-avsa (6)yurekli-apart-otel-avsa (5)yurekli-apart-otel-avsa (4)yurekli-apart-otel-avsa (3)yurekli-apart-otel-avsa

Avşa Adası merkezde denize 20 metre uzaklıktaki Yürekli Apart Otel; motel ve apart konforunu bir arada yaşatan aile tesisidir.

Rezervasyon Telefon Numaraları : 0266 896 25 49 – 0533 746 89 66

Avşa Adası Yürekli Motel’in odalarında klima, odaya bağlı havlu, buzdolabı, wc, banyo, balkon, uydu yayınlı led tv ve farklı donanımlara sahip tek kişilik, çift kişilik ortopedik yataklar bulunmaktadır. Yürekli Motel oda+sabah kahvaltısı konseptinde Avşa Adası merkezde gayet uygun fiyatlarla hizmet sunmaktadır.

Yürekli Apart Otel Konumu

Denize 20 mt. ve iskeleye 150 mt. mesafedeki Avşa Adası Yürekli Apart Otel; Avşa Merkezdeki eğlence merkezlerinin bulunduğu barlar sokağına 3 dk, diskolar mevkiine ise 15 dakika mesafededir.

Yürekli Apart Otel Fiyatları

Yürekli Apart Otel’de Haziran ve eylül aylarında ekstra indirim uygulanmaktadır. Diğer günler için lütfen fiyat sorunuz.

Kişi başı 40 TL’den başlamaktadır.

Ayrıca Yürek Apart Otel’de ücretsiz Check-out hizmeti de sunmaktadır. Odanızı 11’de boşaltıldıktan sonra size ayrılan bölümlerden faydalanabilirsiniz (WC, Banyo,Giyinme alanları, Bekleme alanları).

Tesis Yorumları


Bu tesis daha önce hiç yorumlanmamış. Daha önce siz kaldıysanız hemen şimdi bir yorum yazabilirsiniz.

Bir Yorum Yaz

  • Konum
  • Oda Temizliği
  • Güleryüz
  • Güvenlik
  • Sunulan Servisler

Yakındaki Oteller Yürekli Lüks Apart OtelÖnemli Bilgilendirme; “Avsavip.com” Avşa’da faaliyet gösteren otel, motel,pansiyon,apartların tanıtımı ile birlikte Avşa’ya konaklama için gelecek misafirler için bir tatil rehberidir.
Avsavip.com rehberlik amacı ile kurulmuş olup site içerisindeki işletme bilgileri işletmelerin izni ve beyanları doğrultusunda yayınlanmaktadır. İşletme yetkililerinin farklı yönlendirmeleri sonucu oluşabilecek mağduriyetlerinizden sitemiz sorumlu değildir. Avsavip.com sizin adınıza rezervasyon yapmaz sadece işletme tanıtımı gerçekleştirir. Web sitemizde yayınlanan yorumlar ziyaretçilerin kendi yorumlarıdır. Gönderilen tüm yorumların yayın hakkı gizlidir. Sitemap

Sosyal Ağlardan Bizi Takip Edebilirsiniz.

Diğer Tatil Rehberlerimiz;

avşa adası otelleri

avşa adası tatil rehberi