Yonca Apart

Avşa Adası Merkez

yonca-apart-avsayonca-apart-avsa (3)yonca-apart-avsa (4)yonca-apart-avsa (5)yonca-apart-avsa (7)yonca-apart-avsa (9)yonca-apart-avsa (13)yonca-apart-avsa (14)yonca-apart-avsa (15)yonca-apart-avsa (16)yonca-apart-avsa (17)yonca-apart-avsa (20)yonca-apart-avsa (21)yonca-apart-avsa (22)yonca-apart-avsa (23)yonca-apart-avsa (26)yonca-apart-avsa (31)yonca-apart-avsa (32)yonca-apart-avsa (34)

Yonca Apart Avşa Adası Merkezde sahile 50 metre konumu, 1+1 daire seçenekleri ile 4 farklı daire konsepti ile hizmetinizdedir.

Yonca Apart’ın odalarında vantilatör, televizyon, WC, duş ve 24 saat sıcak su, çamaşır makinesi ve elektrikli süpürge mevcuttur. Ortopedik yataklar ve balkonlu odalar bulunmaktadır.

Konumu

Sahile 50 metre mesafedeki konumu ile Yonca Apart Avşa Merkezdeki eğlence merkezlerinin bulunduğu barlar sokağına 5 dk discolar mevkiine ise 15 dakika yürüme mesafededir. İskeleye yakındır.

Tesis Yorumları


Bu tesis daha önce hiç yorumlanmamış. Daha önce siz kaldıysanız hemen şimdi bir yorum yazabilirsiniz.

Bir Yorum Yaz

  • Konum
  • Oda Temizliği
  • Güleryüz
  • Güvenlik
  • Sunulan Servisler

Yakındaki Oteller Yonca ApartÖnemli Bilgilendirme; “Avsavip.com” Avşa’da faaliyet gösteren otel, motel,pansiyon,apartların tanıtımı ile birlikte Avşa’ya konaklama için gelecek misafirler için bir tatil rehberidir.
Avsavip.com rehberlik amacı ile kurulmuş olup site içerisindeki işletme bilgileri işletmelerin izni ve beyanları doğrultusunda yayınlanmaktadır. İşletme yetkililerinin farklı yönlendirmeleri sonucu oluşabilecek mağduriyetlerinizden sitemiz sorumlu değildir. Avsavip.com sizin adınıza rezervasyon yapmaz sadece işletme tanıtımı gerçekleştirir. Web sitemizde yayınlanan yorumlar ziyaretçilerin kendi yorumlarıdır. Gönderilen tüm yorumların yayın hakkı gizlidir. Sitemap

Sosyal Ağlardan Bizi Takip Edebilirsiniz.

Diğer Tatil Rehberlerimiz;

avşa adası otelleri

avşa adası tatil rehberi