[23-Sep-2017 11:22:29 UTC] PHP Fatal error: Call to undefined function __() in /home/avsa/public_html/wp-content/themes/traveler/language/english/modun/hotel.php on line 3 [23-Sep-2017 11:22:38 UTC] PHP Fatal error: Call to undefined function __() in /home/avsa/public_html/wp-content/themes/traveler/language/english/modun/hotel.php on line 3 [23-Sep-2017 11:22:38 UTC] PHP Fatal error: Call to undefined function __() in /home/avsa/public_html/wp-content/themes/traveler/language/english/modun/hotel.php on line 3 Avşa Adası Velis Suit Otel | Avsavip.com

Velis Suit Otel

KARADUT PLAJI - YİĞİTLER KÖYÜ

Avşa Adası merkezde denize 50 m. mesafedeki konumu ile Avşa Adası’nın serin sularına Velis Suit Otel ile çok daha yakınsınız.

Velis Suit Otel’in odalarında mutfak, wc, banyo, balkon, tv, buzdolabı ve wi-fi bulunmaktadır. Velis Suit Otel konumu itibari ile tüm aileler için uygundur.

Konumu

Denize 50 m. mesafedeki konumu ile Velis Suit Otel Avşa Merkezdeki eğlence merkezlerinin bulunduğu barlar sokağına 5 dk discolar mevkiine ise 15 dakika yürüme mesafededir. İskeleye yakındır.

Olanakları

Barbekü olanağından faydalanabilirsiniz. Ayrıca çevredeki balık avı ve bisiklet gibi etkinliklerin tadını çıkarabilirsiniz.

Otel Yorumları

Yorum yok...

Yorum Yaz

  • Konum
  • Oda Temizliği
  • Güleryüz
  • Güvenlik
  • Sunulan Servisler

0% Tavsiye Edilir

0 te 5 Puan

Yorumsuz

Yakındaki Oteller Velis Suit Otel

Avşa Adası'ndaki Otellerin Tercih Sebepleri

Ulaşımı Kolay Olmaları
Denize Yakınlık Mesafeleri
Temizlik
Güleryüzlü Hizmet
Temiz Koylarının Bulunması
Ekonomik Fiyatlar
bahar-motel-avsa-1