Uçar Pansiyon

kapidag_yarımadasi_tatlisu

Avşa Adası Yiğitler Köyü pansiyonları arasında sizlere önerebileceğimiz tesisler arasında yer alan Uçar Pansiyon sizlere köy havasını en iyi şekilde hissettirecek ortama sahiptir.

Avşa Adası Değirmenardı Mevkiinde denize yakın konumu ile Avşa Adası’nın serin sularına Uçar Pansiyon ile çok daha yakınsınız.

Uçar Pansiyon’un odalarında mutfak, wc, banyo, balkon, tv, mini bar buzdolabı ve wi-fi bulunmaktadır. Uçar Pansiyon konumu itibari ile tüm aileler için uygundur.

Konumu

Denize yakın mesafedeki konumu ile Uçar Pansiyon Avşa Merkezdeki eğlence merkezlerinin bulunduğu barlar sokağına 5 dk discolar mevkiine ise 15 dakika mesafededir. İskeleye yakındır.

Olanakları

Bir pansiyonda olması gerekenler mevcuttur.

Tesis Yorumları


Bu tesis daha önce hiç yorumlanmamış. Daha önce siz kaldıysanız hemen şimdi bir yorum yazabilirsiniz.

Bir Yorum Yaz

  • Konum
  • Oda Temizliği
  • Güleryüz
  • Güvenlik
  • Sunulan Servisler

Yakındaki Oteller Uçar Pansiyon

bahar-motel-avsa-1


logo-avsa-vip-2016

Avşa Adası Podyumda!

Diğer Tatil Rehberlerimiz;

avsa-island

avsa-tatil-rehberi-logo-1

Sosyal Ağlardan Bizi Takip Edebilirsiniz.

Önemli Bilgilendirme; “Avsavip.com” Avşa’da faaliyet gösteren otel, motel,pansiyon,apartların tanıtımı ile birlikte Avşa’ya konaklama için gelecek misafirler için bir tatil rehberidir.
Avsavip.com rehberlik amacı ile kurulmuş olup site içerisindeki işletme bilgileri işletmelerin izni ve beyanları doğrultusunda yayınlanmaktadır. İşletme yetkililerinin farklı yönlendirmeleri sonucu oluşabilecek mağduriyetlerinizden sitemiz sorumlu değildir. Avsavip.com sizin adınıza rezervasyon yapmaz sadece işletme tanıtımı gerçekleştirir. Web sitemizde yayınlanan yorumlar ziyaretçilerin kendi yorumlarıdır. Gönderilen tüm yorumların yayın hakkı gizlidir. Sitemap