Uçar Apart Otel

Avşa Adası Merkez

ucar-apart-otel (36)ucar-apart-otel (3)ucar-apart-otel (22)ucar-apart-otel (24)ucar-apart-otel (23)ucar-apart-otel (25)ucar-apart-otel (26)ucar-apart-otel (27)ucar-apart-otel (10)ucar-apart-otel (6)ucar-apart-otel (5)ucar-apart-otel (46)ucar-apart-otel (29)ucar-apart-otel (30)ucar-apart-otel (4)ucar-apart-otel (31)ucar-apart-otel (33)ucar-apart-otel (34)ucar-apart-otel (41)ucar-apart-otel (38)ucar-apart-otel (39)ucar-apart-otel (40)ucar-apart-otel (42)ucar-apart-otel (43)ucar-apart-otel (45)

Avşa Adası’nın elit konumu Değirmenardı Mevkii’nde denize 80 metre konumdaki Uçar Apart Otel yeni odaları ve alışageldiğiniz kalitesi ile hizmetinizdedir.

Rezervasyon Telefon Numaraları : 0535 820 69 37

Avşa Uçar Apart  Otel odalarında klima, wc, banyo, balkon, uydu yayınlı led tv, buzdolabı ve farklı donanımlara sahip tek kişilik, çift kişilik ortopedik yataklar bulunmaktadır. Bahçesi ve balkonları odaları ile Uçar Apart Otel deniz ve yeşili bir arada yaşayabileceğiniz bir konumdadır.

Uçar Apart Otel Konumu

Denize 80 metre, merkeze 2 ve  iskeleye 5 dk. mesafedeki Avşa Adası Uçar Apart Otel; Avşa Merkezdeki eğlence merkezlerinin bulunduğu barlar sokağında olup diskolar mevkiine ise 10 dakika mesafededir.

Tesis Yorumları


Bu tesis daha önce hiç yorumlanmamış. Daha önce siz kaldıysanız hemen şimdi bir yorum yazabilirsiniz.

Bir Yorum Yaz

  • Konum
  • Oda Temizliği
  • Güleryüz
  • Güvenlik
  • Sunulan Servisler

Yakındaki Oteller Uçar Apart OtelÖnemli Bilgilendirme; “Avsavip.com” Avşa’da faaliyet gösteren otel, motel,pansiyon,apartların tanıtımı ile birlikte Avşa’ya konaklama için gelecek misafirler için bir tatil rehberidir.
Avsavip.com rehberlik amacı ile kurulmuş olup site içerisindeki işletme bilgileri işletmelerin izni ve beyanları doğrultusunda yayınlanmaktadır. İşletme yetkililerinin farklı yönlendirmeleri sonucu oluşabilecek mağduriyetlerinizden sitemiz sorumlu değildir. Avsavip.com sizin adınıza rezervasyon yapmaz sadece işletme tanıtımı gerçekleştirir. Web sitemizde yayınlanan yorumlar ziyaretçilerin kendi yorumlarıdır. Gönderilen tüm yorumların yayın hakkı gizlidir. Sitemap

Sosyal Ağlardan Bizi Takip Edebilirsiniz.

Diğer Tatil Rehberlerimiz;

avşa adası otelleri

avşa adası tatil rehberi