Türeyenler Apart

tureyenler-apart (2)tureyenler-apart (4)tureyenler-apart (5)tureyenler-apart (7)tureyenler-apart (9)tureyenler-apart (10)tureyenler-apart (13)tureyenler-apart (14)tureyenler-apart (16)tureyenler-apart (22)tureyenler-apart (23)tureyenler-apart (24)tureyenler-apart (25)tureyenler-apart (26)

Türeyenler Apart Avşa Adası Merkezde, denize sıfır konumda apart pansiyon olarak hizmet vermektedir. 

Türeyenler Apart’ın odalarında mutfak, wc, banyo, balkon, tv, buzdolabı, ve wi-fi bulunmaktadır.

Bu işletmenin reklam anlaşması sona ermiştir.

Konumu

Denize sıfır konumu ile Türeyenler Apart Avşa Merkezdeki eğlence merkezlerinin bulunduğu barlar sokağına 5 dk discolar mevkiine ise 10 dakika yürüme mesafededir. İskeleye yakındır.

Tesis Yorumları


Bu tesis daha önce hiç yorumlanmamış. Daha önce siz kaldıysanız hemen şimdi bir yorum yazabilirsiniz.

Bir Yorum Yaz

  • Konum
  • Oda Temizliği
  • Güleryüz
  • Güvenlik
  • Sunulan Servisler

Yakındaki Oteller Türeyenler ApartÖnemli Bilgilendirme; “Avsavip.com” Avşa’da faaliyet gösteren otel, motel,pansiyon,apartların tanıtımı ile birlikte Avşa’ya konaklama için gelecek misafirler için bir tatil rehberidir.
Avsavip.com rehberlik amacı ile kurulmuş olup site içerisindeki işletme bilgileri işletmelerin izni ve beyanları doğrultusunda yayınlanmaktadır. İşletme yetkililerinin farklı yönlendirmeleri sonucu oluşabilecek mağduriyetlerinizden sitemiz sorumlu değildir. Avsavip.com sizin adınıza rezervasyon yapmaz sadece işletme tanıtımı gerçekleştirir. Web sitemizde yayınlanan yorumlar ziyaretçilerin kendi yorumlarıdır. Gönderilen tüm yorumların yayın hakkı gizlidir. Sitemap

Sosyal Ağlardan Bizi Takip Edebilirsiniz.

Diğer Tatil Rehberlerimiz;

avşa adası otelleri

avşa adası tatil rehberi