The Park Otel

Avşa Adası Merkez

the-park-otel-avsa-denize-sifir-otel (3)the-park-otel-avsa-denize-sifir-otel (7)the-park-otel-avsa-denize-sifir-otel (10)the-park-otel-avsa-denize-sifir-otel (12)the-park-otel-avsa-denize-sifir-otel (13)the-park-otel-avsa-denize-sifir-otel (16)the-park-otel-avsa-denize-sifir-otel (17)the-park-otel-avsa-denize-sifir-otel (24)the-park-otel-avsa-denize-sifir-otel (26)the-park-otel-avsa-denize-sifir-otel (37)

Avşa Adası Merkezde merkezde gerçek otel konforunu denize sıfır yaşamak isteyen aileler için ideal olan The Park Otel yaz – kış hizmetinizdedir.

The Park Otel’in odalarında klima, televizyon, WC, duş ve 24 saat sıcak su, saç kurutma makinası, wireless bulunmaktadır.

Rezervasyon : 0266 896 20 68

Konumu

Denize 100 metre mesafedeki konumu ile The Park Otel Avşa Merkezdeki eğlence merkezlerinin bulunduğu barlar sokağına 5 dk discolar mevkiine ise 15 dakika yürüme mesafededir. İskeleye yakındır.

Tesis Yorumları


Bu tesis daha önce hiç yorumlanmamış. Daha önce siz kaldıysanız hemen şimdi bir yorum yazabilirsiniz.

Bir Yorum Yaz

  • Konum
  • Oda Temizliği
  • Güleryüz
  • Güvenlik
  • Sunulan Servisler

Yakındaki Oteller The Park OtelÖnemli Bilgilendirme; “Avsavip.com” Avşa’da faaliyet gösteren otel, motel,pansiyon,apartların tanıtımı ile birlikte Avşa’ya konaklama için gelecek misafirler için bir tatil rehberidir.
Avsavip.com rehberlik amacı ile kurulmuş olup site içerisindeki işletme bilgileri işletmelerin izni ve beyanları doğrultusunda yayınlanmaktadır. İşletme yetkililerinin farklı yönlendirmeleri sonucu oluşabilecek mağduriyetlerinizden sitemiz sorumlu değildir. Avsavip.com sizin adınıza rezervasyon yapmaz sadece işletme tanıtımı gerçekleştirir. Web sitemizde yayınlanan yorumlar ziyaretçilerin kendi yorumlarıdır. Gönderilen tüm yorumların yayın hakkı gizlidir. Sitemap

Sosyal Ağlardan Bizi Takip Edebilirsiniz.

Diğer Tatil Rehberlerimiz;

avşa adası otelleri

avşa adası tatil rehberi