Saray Pansiyon

bozca-ada

Avşa Adası merkezde denize 5 dk mesafedeki konumu ile Avşa Adası’nın serin sularına Saray Pansiyon ile çok daha yakınsınız.

Saray Pansiyon’un odalarında mutfak, wc, banyo, balkon, tv, mini bar buzdolabı ve wi-fi bulunmaktadır. Saray Pansiyon konumu itibari ile tüm aileler için uygundur.

Konumu

Denize 5 dk. mesafedeki konumu ile Saray Pansiyon Avşa Merkezdeki eğlence merkezlerinin bulunduğu barlar sokağına 6 dk discolar mevkiine ise 15 dakika mesafededir. İskeleye yakındır.

Olanakları

Saray pansiyon avşada yazlıklar arasında çok uygun fiyatlarla sizlere oda ve 1+1 daire hizmeti sunan konaklama tesislerinden.

Tesis Yorumları


Bu tesis daha önce hiç yorumlanmamış. Daha önce siz kaldıysanız hemen şimdi bir yorum yazabilirsiniz.

Bir Yorum Yaz

  • Konum
  • Oda Temizliği
  • Güleryüz
  • Güvenlik
  • Sunulan Servisler

Yakındaki Oteller Saray Pansiyon

bahar-motel-avsa-1


logo-avsa-vip-2016

Avşa Adası Podyumda!

Diğer Tatil Rehberlerimiz;

avsa-island

avsa-tatil-rehberi-logo-1

Sosyal Ağlardan Bizi Takip Edebilirsiniz.

Önemli Bilgilendirme; “Avsavip.com” Avşa’da faaliyet gösteren otel, motel,pansiyon,apartların tanıtımı ile birlikte Avşa’ya konaklama için gelecek misafirler için bir tatil rehberidir.
Avsavip.com rehberlik amacı ile kurulmuş olup site içerisindeki işletme bilgileri işletmelerin izni ve beyanları doğrultusunda yayınlanmaktadır. İşletme yetkililerinin farklı yönlendirmeleri sonucu oluşabilecek mağduriyetlerinizden sitemiz sorumlu değildir. Avsavip.com sizin adınıza rezervasyon yapmaz sadece işletme tanıtımı gerçekleştirir. Web sitemizde yayınlanan yorumlar ziyaretçilerin kendi yorumlarıdır. Gönderilen tüm yorumların yayın hakkı gizlidir. Sitemap