[23-Sep-2017 11:22:29 UTC] PHP Fatal error: Call to undefined function __() in /home/avsa/public_html/wp-content/themes/traveler/language/english/modun/hotel.php on line 3 [23-Sep-2017 11:22:38 UTC] PHP Fatal error: Call to undefined function __() in /home/avsa/public_html/wp-content/themes/traveler/language/english/modun/hotel.php on line 3 [23-Sep-2017 11:22:38 UTC] PHP Fatal error: Call to undefined function __() in /home/avsa/public_html/wp-content/themes/traveler/language/english/modun/hotel.php on line 3 Avşa Adası Saray Pansiyon | Avsavip.com

Saray Pansiyon

bozca-ada

Avşa Adası merkezde denize 5 dk mesafedeki konumu ile Avşa Adası’nın serin sularına Saray Pansiyon ile çok daha yakınsınız.

Saray Pansiyon’un odalarında mutfak, wc, banyo, balkon, tv, mini bar buzdolabı ve wi-fi bulunmaktadır. Saray Pansiyon konumu itibari ile tüm aileler için uygundur.

Konumu

Denize 5 dk. mesafedeki konumu ile Saray Pansiyon Avşa Merkezdeki eğlence merkezlerinin bulunduğu barlar sokağına 6 dk discolar mevkiine ise 15 dakika mesafededir. İskeleye yakındır.

Olanakları

Saray pansiyon avşada yazlıklar arasında çok uygun fiyatlarla sizlere oda ve 1+1 daire hizmeti sunan konaklama tesislerinden.

Otel Yorumları

Yorum yok...

Yorum Yaz

  • Konum
  • Oda Temizliği
  • Güleryüz
  • Güvenlik
  • Sunulan Servisler

0% Tavsiye Edilir

0 te 5 Puan

Yorumsuz

Yakındaki Oteller Saray Pansiyon

Avşa Adası'ndaki Otellerin Tercih Sebepleri

Ulaşımı Kolay Olmaları
Denize Yakınlık Mesafeleri
Temizlik
Güleryüzlü Hizmet
Temiz Koylarının Bulunması
Ekonomik Fiyatlar
bahar-motel-avsa-1