Sahil Yakamoz Pansiyon

yakamoz-pansiyon-avsa (1)yakamoz-pansiyon-avsa (3)yakamoz-pansiyon-avsa (4)yakamoz-pansiyon-avsa (5)yakamoz-pansiyon-avsa (10)yakamoz-pansiyon-avsa (11)yakamoz-pansiyon-avsa (12)yakamoz-pansiyon-avsa (18)yakamoz-pansiyon-avsa (21)yakamoz-pansiyon-avsa (22)yakamoz-pansiyon-avsa (23)yakamoz-pansiyon-avsa (24)yakamoz-pansiyon-avsa (29)yakamoz-pansiyon-avsa (32)yakamoz-pansiyon-avsa (33)yakamoz-pansiyon-avsa (36)yakamoz-pansiyon-avsa (37)yakamoz-pansiyon-avsa (40)

Sahil Yakamoz Pansiyon Avşa Adası Merkezde denize sıfır konumu ile deniz manzaralı odalarında sizlere ekonomik fiyatlara hizmet vermektedir.

Sahil Yakamoz Pansiyon’un odalarında mutfak, wc, banyo, balkon , tv,  wi-fi bulunmaktadır.

Rezervasyon : 0536 843 28 88 – 0537 540 24 24

Konumu

Denize sıfır konumu ile Sahil Yakamoz Pansiyon Avşa Merkezdeki eğlence merkezlerinin bulunduğu barlar sokağına 5 dk discolar mevkiine ise 10 dakika yürüme mesafededir. İskeleye yakındır.

Tesis Yorumları


Bu tesis daha önce hiç yorumlanmamış. Daha önce siz kaldıysanız hemen şimdi bir yorum yazabilirsiniz.

Bir Yorum Yaz

  • Konum
  • Oda Temizliği
  • Güleryüz
  • Güvenlik
  • Sunulan Servisler

Yakındaki Oteller Sahil Yakamoz PansiyonÖnemli Bilgilendirme; “Avsavip.com” Avşa’da faaliyet gösteren otel, motel,pansiyon,apartların tanıtımı ile birlikte Avşa’ya konaklama için gelecek misafirler için bir tatil rehberidir.
Avsavip.com rehberlik amacı ile kurulmuş olup site içerisindeki işletme bilgileri işletmelerin izni ve beyanları doğrultusunda yayınlanmaktadır. İşletme yetkililerinin farklı yönlendirmeleri sonucu oluşabilecek mağduriyetlerinizden sitemiz sorumlu değildir. Avsavip.com sizin adınıza rezervasyon yapmaz sadece işletme tanıtımı gerçekleştirir. Web sitemizde yayınlanan yorumlar ziyaretçilerin kendi yorumlarıdır. Gönderilen tüm yorumların yayın hakkı gizlidir. Sitemap

Sosyal Ağlardan Bizi Takip Edebilirsiniz.

Diğer Tatil Rehberlerimiz;

avşa adası otelleri

avşa adası tatil rehberi