[23-Sep-2017 11:22:29 UTC] PHP Fatal error: Call to undefined function __() in /home/avsa/public_html/wp-content/themes/traveler/language/english/modun/hotel.php on line 3 [23-Sep-2017 11:22:38 UTC] PHP Fatal error: Call to undefined function __() in /home/avsa/public_html/wp-content/themes/traveler/language/english/modun/hotel.php on line 3 [23-Sep-2017 11:22:38 UTC] PHP Fatal error: Call to undefined function __() in /home/avsa/public_html/wp-content/themes/traveler/language/english/modun/hotel.php on line 3 Avşa Adası PELİN UZUNER APART | Avsavip.com

PELİN UZUNER APART

avsa-altinkum-gece

 

Avşa Adası merkezde denize sıfır konumu ile Avşa Adası’nın serin sularına çok daha yakınsınız. Pelin Uzuner Apart muhteşem Avşa manzarasına karşı bakan odaları ile sizlere hizmet veriyor.

Pelin Uzuner Apart’ın odalarında mutfak, wc, banyo, balkon, tv,  buzdolabı ve wi-fi bulunmaktadır. Konumu itibari ile tüm aileler için uygundur.

Konumu

Denize sıfır mesafedeki konumu ile Avşa Merkezdeki eğlence merkezlerinin bulunduğu barlar sokağına 5 dk discolar mevkiine ise 15 dakika yürüme mesafededir. İskeleye yakındır. Yürüyerek 5 dk. ulaşabilirsiniz.

Olanakları

Bir apartta olaması gereken her şey mevcuttur.

Otel Yorumları

Yorum yok...

Yorum Yaz

  • Konum
  • Oda Temizliği
  • Güleryüz
  • Güvenlik
  • Sunulan Servisler

0% Tavsiye Edilir

0 te 5 Puan

Yorumsuz

Yakındaki Oteller PELİN UZUNER APART

Avşa Adası'ndaki Otellerin Tercih Sebepleri

Ulaşımı Kolay Olmaları
Denize Yakınlık Mesafeleri
Temizlik
Güleryüzlü Hizmet
Temiz Koylarının Bulunması
Ekonomik Fiyatlar
bahar-motel-avsa-1