Özdinç Apart

Avşa Adası

ozdinc-apart (1)ozdinc-apart (2)ozdinc-apart (3)ozdinc-apart (4)ozdinc-apart (5)ozdinc-apart (6)ozdinc-apart (7)ozdinc-apart (8)ozdinc-apart (9)ozdinc-apart (10)ozdinc-apart (11)ozdinc-apart (12)ozdinc-apart (13)ozdinc-apart (14)ozdinc-apart (15)ozdinc-apart (16)ozdinc-apart (17)ozdinc-apart (18)ozdinc-apart (19)ozdinc-apart (20)ozdinc-apart (21)ozdinc-apart (22)ozdinc-apart (23)ozdinc-apart (24)ozdinc-apart (25)ozdinc-apart (27)ozdinc-apart (28)ozdinc-apart (29)ozdinc-apart (30)ozdinc-apart (31)ozdinc-apart (32)ozdinc-apart (33)ozdinc-apart (34)ozdinc-apart (35)ozdinc-apart (36)

Avşa Adası merkezde denize sıfır konumdaki Özdinç Apart size eviniz konforunu yaşatmak için hizmetinizdedir.

Rezervasyon Telefon Numaraları : 

Avşa Adası Özdinç Apart odalarında klima, wc, banyo, balkon, uydu yayınlı led tv, buzdolabı ve farklı donanımlara sahip tek kişilik, çift kişilik ortopedik yataklar bulunmaktadır.

Özdinç Apart Konumu

Denize sıfır. ve iskeleye 50 mt. mesafedeki Avşa Adası Özdinç Apart; Avşa Merkezdeki eğlence merkezlerinin bulunduğu barlar sokağında olup diskolar mevkiine ise 5 dakika mesafededir.

Tesis Yorumları


Bu tesis daha önce hiç yorumlanmamış. Daha önce siz kaldıysanız hemen şimdi bir yorum yazabilirsiniz.

Bir Yorum Yaz

  • Konum
  • Oda Temizliği
  • Güleryüz
  • Güvenlik
  • Sunulan Servisler

Yakındaki Oteller Özdinç ApartÖnemli Bilgilendirme; “Avsavip.com” Avşa’da faaliyet gösteren otel, motel,pansiyon,apartların tanıtımı ile birlikte Avşa’ya konaklama için gelecek misafirler için bir tatil rehberidir.
Avsavip.com rehberlik amacı ile kurulmuş olup site içerisindeki işletme bilgileri işletmelerin izni ve beyanları doğrultusunda yayınlanmaktadır. İşletme yetkililerinin farklı yönlendirmeleri sonucu oluşabilecek mağduriyetlerinizden sitemiz sorumlu değildir. Avsavip.com sizin adınıza rezervasyon yapmaz sadece işletme tanıtımı gerçekleştirir. Web sitemizde yayınlanan yorumlar ziyaretçilerin kendi yorumlarıdır. Gönderilen tüm yorumların yayın hakkı gizlidir. Sitemap

Sosyal Ağlardan Bizi Takip Edebilirsiniz.

Diğer Tatil Rehberlerimiz;

avşa adası otelleri

avşa adası tatil rehberi