Öz Yaren Apart

????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Öz Yaren Apart Avşa Adası merkezde denize 50 metre konumu ile ferah ve balkonlu odaları ile hizmet vermektedir.

Öz Yaren Apart’ın odalarında klima, araç gereçli mutfak, wc, 24 saat sıcak sulu banyo, balkon, uydulu lcd tv ve kablosuz internet bulunmaktadır.

Rezervasyon : 0266 896 11 60 – 0546 248 56 48 – 0544 228 28 28

Öz Yaren Apart Konumu

Denize 50 metre, Avşa Adası iskelesine 500 metre mesafedeki konumu ile Öz Yaren Apart Avşa Merkezdeki eğlence merkezlerinin bulunduğu barlar sokağına 250 metre discolar mevkiine ise 500 metre yürüme mesafededir.

Tesis Yorumları


Bu tesis daha önce hiç yorumlanmamış. Daha önce siz kaldıysanız hemen şimdi bir yorum yazabilirsiniz.

Bir Yorum Yaz

  • Konum
  • Oda Temizliği
  • Güleryüz
  • Güvenlik
  • Sunulan Servisler

Yakındaki Oteller Öz Yaren ApartÖnemli Bilgilendirme; “Avsavip.com” Avşa’da faaliyet gösteren otel, motel,pansiyon,apartların tanıtımı ile birlikte Avşa’ya konaklama için gelecek misafirler için bir tatil rehberidir.
Avsavip.com rehberlik amacı ile kurulmuş olup site içerisindeki işletme bilgileri işletmelerin izni ve beyanları doğrultusunda yayınlanmaktadır. İşletme yetkililerinin farklı yönlendirmeleri sonucu oluşabilecek mağduriyetlerinizden sitemiz sorumlu değildir. Avsavip.com sizin adınıza rezervasyon yapmaz sadece işletme tanıtımı gerçekleştirir. Web sitemizde yayınlanan yorumlar ziyaretçilerin kendi yorumlarıdır. Gönderilen tüm yorumların yayın hakkı gizlidir. Sitemap

Sosyal Ağlardan Bizi Takip Edebilirsiniz.

Diğer Tatil Rehberlerimiz;

avşa adası otelleri

avşa adası tatil rehberi