Okan Çakır Apart

okan-cakir-apart-avsa (2)okan-cakir-apart-avsa (3)okan-cakir-apart-avsa (4)okan-cakir-apart-avsa (5)okan-cakir-apart-avsa (6)okan-cakir-apart-avsa (7)okan-cakir-apart-avsa (8)okan-cakir-apart-avsa (9)okan-cakir-apart-avsa (10)okan-cakir-apart-avsa (11)okan-cakir-apart-avsa (14)okan-cakir-apart-avsa (17)okan-cakir-apart-avsa (20)okan-cakir-apart-avsa (21)okan-cakir-apart-avsa (23)okan-cakir-apart-avsa (25)okan-cakir-apart-avsa (26)okan-cakir-apart-avsa (27)okan-cakir-apart-avsa (31)okan-cakir-apart-avsa (32)

Avşa Adası merkezde denize 10 metre mesafedeki konumu ile Okan Çakır Apart’ın 2, 3 ve 4 kişilik odalarında keyifli bir tatil geçirebilirsiniz. Ayrıca kalabalık aileler için 8 kişilik 1+1 suit daire de hizmetinizdedir.

Okan Çakır Apart’ın odalarında mutfak, wc, banyo, tv, buzdolabı, ortopedik yataklar bulunmaktadır.

Rezervasyon : 0530 608 48 81

Konumu

Denize 10 metre mesafedeki konumu ile Okan Çakır Apart Avşa Merkezdeki eğlence merkezlerinin bulunduğu barlar sokağına 5 dk discolar mevkiine ise 15 dakika yürüme mesafededir. İskeleye yakındır.

Tesis Yorumları


Bu tesis daha önce hiç yorumlanmamış. Daha önce siz kaldıysanız hemen şimdi bir yorum yazabilirsiniz.

Bir Yorum Yaz

  • Konum
  • Oda Temizliği
  • Güleryüz
  • Güvenlik
  • Sunulan Servisler

Yakındaki Oteller Okan Çakır ApartÖnemli Bilgilendirme; “Avsavip.com” Avşa’da faaliyet gösteren otel, motel,pansiyon,apartların tanıtımı ile birlikte Avşa’ya konaklama için gelecek misafirler için bir tatil rehberidir.
Avsavip.com rehberlik amacı ile kurulmuş olup site içerisindeki işletme bilgileri işletmelerin izni ve beyanları doğrultusunda yayınlanmaktadır. İşletme yetkililerinin farklı yönlendirmeleri sonucu oluşabilecek mağduriyetlerinizden sitemiz sorumlu değildir. Avsavip.com sizin adınıza rezervasyon yapmaz sadece işletme tanıtımı gerçekleştirir. Web sitemizde yayınlanan yorumlar ziyaretçilerin kendi yorumlarıdır. Gönderilen tüm yorumların yayın hakkı gizlidir. Sitemap

Sosyal Ağlardan Bizi Takip Edebilirsiniz.

Diğer Tatil Rehberlerimiz;

avşa adası otelleri

avşa adası tatil rehberi