Melis Apart

Yiğitler Köyü Avşa

melis-apart-avsa-yigitler (3)melis-apart-avsa-yigitler (4)melis-apart-avsa-yigitler (5)melis-apart-avsa-yigitler (6)melis-apart-avsa-yigitler (7)melis-apart-avsa-yigitler (8)melis-apart-avsa-yigitler (9)melis-apart-avsa-yigitler (10)melis-apart-avsa-yigitler (11)melis-apart-avsa-yigitler (12)melis-apart-avsa-yigitler (13)melis-apart-avsa-yigitler (14)melis-apart-avsa-yigitler (15)melis-apart-avsa-yigitler (16)melis-apart-avsa-yigitler (17)melis-apart-avsa-yigitler (18)melis-apart-avsa-yigitler (19)melis-apart-avsa-yigitler (20)melis-apart-avsa-yigitler (21)melis-apart-avsa-yigitler (22)melis-apart-avsa-yigitler (23)melis-apart-avsa-yigitler (1)

Avşa Adası Yiğitler Köyü’nde denize 50 metre mesafedeki konumu ile Melis Apart bu yazda ailelerin hizmetinde.

Melis Apart’ın odalarında mutfak, wc, banyo, balkon, tv, buzdolabı, ortopetik yataklar bulunmaktadır.

Rezervasyon :0 535 351 99 87

Konumu

Denize 50 metre mesafedeki konumu ile Melis Apart Avşa Merkezdeki eğlence merkezlerinin bulunduğu barlar sokağına 5 dk discolar mevkiine ise 15 dakika yürüme mesafededir. İskeleye yakındır.

Olanakları

Melis Apart Bahçeli olması sebebi ile mangal yakmanız için ideal bir aile pansiyonudur.

Tesis Yorumları


Bu tesis daha önce hiç yorumlanmamış. Daha önce siz kaldıysanız hemen şimdi bir yorum yazabilirsiniz.

Bir Yorum Yaz

  • Konum
  • Oda Temizliği
  • Güleryüz
  • Güvenlik
  • Sunulan Servisler

Yakındaki Oteller Melis ApartÖnemli Bilgilendirme; “Avsavip.com” Avşa’da faaliyet gösteren otel, motel,pansiyon,apartların tanıtımı ile birlikte Avşa’ya konaklama için gelecek misafirler için bir tatil rehberidir.
Avsavip.com rehberlik amacı ile kurulmuş olup site içerisindeki işletme bilgileri işletmelerin izni ve beyanları doğrultusunda yayınlanmaktadır. İşletme yetkililerinin farklı yönlendirmeleri sonucu oluşabilecek mağduriyetlerinizden sitemiz sorumlu değildir. Avsavip.com sizin adınıza rezervasyon yapmaz sadece işletme tanıtımı gerçekleştirir. Web sitemizde yayınlanan yorumlar ziyaretçilerin kendi yorumlarıdır. Gönderilen tüm yorumların yayın hakkı gizlidir. Sitemap

Sosyal Ağlardan Bizi Takip Edebilirsiniz.

Diğer Tatil Rehberlerimiz;

avşa adası otelleri

avşa adası tatil rehberi