Kuzenler Apart

Kuzenler Apart Avşa Adası Merkezde denize 50 metre konumu ile yeni ismi Altınel Apart olarak hizmetinizdedir.

Altınel Apart’ın odalarında mutfak, wc, banyo, balkon , tv,  buzdolabı, ortopedik yataklar ve wi-fi bulunmaktadır. Ayrıca Altınel Apart tatilinde mangal keyfi yapmak isteyen misafirleri için ideal konumda olup teras balkonludur.

Konumu

Denize 50 metre mesafedeki konumu ile Kuzenler – Altınel Apart Avşa Merkezdeki eğlence merkezlerinin bulunduğu barlar sokağına 3 dk discolar mevkiine ise 10 dakika yürüme mesafededir.

Tesis Yorumları


Bu tesis daha önce hiç yorumlanmamış. Daha önce siz kaldıysanız hemen şimdi bir yorum yazabilirsiniz.

Bir Yorum Yaz

  • Konum
  • Oda Temizliği
  • Güleryüz
  • Güvenlik
  • Sunulan Servisler

Yakındaki Oteller Kuzenler ApartÖnemli Bilgilendirme; “Avsavip.com” Avşa’da faaliyet gösteren otel, motel,pansiyon,apartların tanıtımı ile birlikte Avşa’ya konaklama için gelecek misafirler için bir tatil rehberidir.
Avsavip.com rehberlik amacı ile kurulmuş olup site içerisindeki işletme bilgileri işletmelerin izni ve beyanları doğrultusunda yayınlanmaktadır. İşletme yetkililerinin farklı yönlendirmeleri sonucu oluşabilecek mağduriyetlerinizden sitemiz sorumlu değildir. Avsavip.com sizin adınıza rezervasyon yapmaz sadece işletme tanıtımı gerçekleştirir. Web sitemizde yayınlanan yorumlar ziyaretçilerin kendi yorumlarıdır. Gönderilen tüm yorumların yayın hakkı gizlidir. Sitemap

Sosyal Ağlardan Bizi Takip Edebilirsiniz.

Diğer Tatil Rehberlerimiz;

avşa adası otelleri

avşa adası tatil rehberi