Kumsal Suit – Denize Sıfır / Elit Konum / Bahçeli Aile Apartı

Avşa Adası

kumsal-suit-avsakumsal-suit-avsa (2)kumsal-suit-avsa (21)kumsal-suit-avsa (4)kumsal-suit-avsa (6)kumsal-suit-avsa (7)kumsal-suit-avsa (8)kumsal-suit-avsa (13)kumsal-suit-avsa (20)kumsal-suit-avsa (24)kumsal-suit-avsa (5)kumsal-suit-avsa (17)kumsal-suit-avsa (9)kumsal-suit-avsa (18)kumsal-suit-avsa (19)kumsal-suit-avsa (10)kumsal-suit-avsa (14)kumsal-suit-avsa (3)kumsal-suit-avsa (11)kumsal-suit-avsa (12)kumsal-suit-avsa (15)kumsal-suit-avsa (16)kumsal-suit-avsa (18)kumsal-suit-avsa (19)kumsal-suit-avsa (21)kumsal-suit-avsa (22)kumsal-suit-avsa (23)kumsal-suit-avsa (22)kumsal-suit-avsa (23)kumsal-suit-avsa (24)

Avşa Adası Merkezde Değirmenardı Mevkii’nde denize sıfır konumdaki Kumsal Suit toplamda 4 dairesi bulunan; 3 oda 1 salon 8 yataklı klimalı aile apartıdır.

Kumsal Suit’in tüm odalarında klima, Amerikan mutfak, WC, banyo, balkon, TV, buzdolabı, wifi, ortopedik yataklar bulunmaktadır.

Rezervasyon :0533 746 89 66

Konumu

Denize sıfır mesafedeki konumu ile Kumsal Suit Avşa Merkezdeki eğlence merkezlerinin bulunduğu barlar sokağına 5 dk discolar mevkiine ise 15 dakika yürüme mesafededir. İskeleye yakındır.

Olanakları

Kumsal Suit Apart; Bahçeli olması sebebi ile mangal yakmanız için ideal bir aile apartıdır. Bahçedeki armutlar, şemsiyeler ve oturma grubu yaz tatilinizi keyifli bir şekilde değerlendirebilmeniz için idealdir.

Tesis Yorumları


Bu tesis daha önce hiç yorumlanmamış. Daha önce siz kaldıysanız hemen şimdi bir yorum yazabilirsiniz.

Bir Yorum Yaz

  • Konum
  • Oda Temizliği
  • Güleryüz
  • Güvenlik
  • Sunulan Servisler

Yakındaki Oteller Kumsal Suit – Denize Sıfır / Elit Konum / Bahçeli Aile Apartı

bahar-motel-avsa-1