Hüseyin Bozyiğit Apart

huseyin-bozyigit-apart-avsa (18)huseyin-bozyigit-apart-avsa (27)huseyin-bozyigit-apart-avsa (25)huseyin-bozyigit-apart-avsa (23)huseyin-bozyigit-apart-avsa (20)huseyin-bozyigit-apart-avsa (19)huseyin-bozyigit-apart-avsa (15)huseyin-bozyigit-apart-avsa (16)huseyin-bozyigit-apart-avsa (14)huseyin-bozyigit-apart-avsa (13)huseyin-bozyigit-apart-avsa (12)huseyin-bozyigit-apart-avsa (6)huseyin-bozyigit-apart-avsa (5)huseyin-bozyigit-apart-avsa (1)

Hüseyin Bozyiğit Apart Avşa Adası Merkezde denize sıfır konumda deniz manzaralı odaları ile ekonomik fiyatlara hizmet vermektedir.

Hüseyin Bozyiğit Apart’ın odalarında klima, mutfak, wc, banyo, balkon , tv, ortopedik yataklar ve wi-fi bulunmaktadır.

Rezervasyon :

0532 373 92 70- 0266 896 17 33-0544 817 31 82

 

Konumu

Denize sıfır konumu ile Hüseyin Bozyiğit Apart Avşa Merkezdeki eğlence merkezlerinin bulunduğu barlar sokağına 5 dk discolar mevkiine ise 10 dakika yürüme mesafededir. İskeleye yakındır.

Tesis Yorumları


Bu tesis daha önce hiç yorumlanmamış. Daha önce siz kaldıysanız hemen şimdi bir yorum yazabilirsiniz.

Bir Yorum Yaz

  • Konum
  • Oda Temizliği
  • Güleryüz
  • Güvenlik
  • Sunulan Servisler

Yakındaki Oteller Hüseyin Bozyiğit ApartÖnemli Bilgilendirme; “Avsavip.com” Avşa’da faaliyet gösteren otel, motel,pansiyon,apartların tanıtımı ile birlikte Avşa’ya konaklama için gelecek misafirler için bir tatil rehberidir.
Avsavip.com rehberlik amacı ile kurulmuş olup site içerisindeki işletme bilgileri işletmelerin izni ve beyanları doğrultusunda yayınlanmaktadır. İşletme yetkililerinin farklı yönlendirmeleri sonucu oluşabilecek mağduriyetlerinizden sitemiz sorumlu değildir. Avsavip.com sizin adınıza rezervasyon yapmaz sadece işletme tanıtımı gerçekleştirir. Web sitemizde yayınlanan yorumlar ziyaretçilerin kendi yorumlarıdır. Gönderilen tüm yorumların yayın hakkı gizlidir. Sitemap

Sosyal Ağlardan Bizi Takip Edebilirsiniz.

Diğer Tatil Rehberlerimiz;

avşa adası otelleri

avşa adası tatil rehberi