Güneş Motel

bozca-ada

Avşa Adası Angali Mevkiinde denize 20 m. mesafadeki  konumu ile Avşa Adası’nın serin sularına Güneş Motel ile çok daha yakınsınız.

Güneş Motel’in odalarında mutfak, wc, banyo, balkon, tv, buzdolabı ve wi-fi bulunmaktadır. Güneş Motel konumu itibari ile tüm aileler için uygundur.

Konumu

Denize 20 m. mesafedeki konumu ile Güneş Motel Avşa Merkezdeki eğlence merkezlerinin bulunduğu barlar sokağına 5 dk discolar mevkiine ise 7 dakika yürüme mesafededir. İskeleye yakındır. Yürüyerek 10 dk. ulaşabilirsiniz.

Olanakları

Teras cafe restorana sahiptir.

Tesis Yorumları


Bu tesis daha önce hiç yorumlanmamış. Daha önce siz kaldıysanız hemen şimdi bir yorum yazabilirsiniz.

Bir Yorum Yaz

  • Konum
  • Oda Temizliği
  • Güleryüz
  • Güvenlik
  • Sunulan Servisler

Yakındaki Oteller Güneş Motel

bahar-motel-avsa-1


logo-avsa-vip-2016

Avşa Adası Podyumda!

Diğer Tatil Rehberlerimiz;

avsa-island

avsa-tatil-rehberi-logo-1

Sosyal Ağlardan Bizi Takip Edebilirsiniz.

Önemli Bilgilendirme; “Avsavip.com” Avşa’da faaliyet gösteren otel, motel,pansiyon,apartların tanıtımı ile birlikte Avşa’ya konaklama için gelecek misafirler için bir tatil rehberidir.
Avsavip.com rehberlik amacı ile kurulmuş olup site içerisindeki işletme bilgileri işletmelerin izni ve beyanları doğrultusunda yayınlanmaktadır. İşletme yetkililerinin farklı yönlendirmeleri sonucu oluşabilecek mağduriyetlerinizden sitemiz sorumlu değildir. Avsavip.com sizin adınıza rezervasyon yapmaz sadece işletme tanıtımı gerçekleştirir. Web sitemizde yayınlanan yorumlar ziyaretçilerin kendi yorumlarıdır. Gönderilen tüm yorumların yayın hakkı gizlidir. Sitemap