Ergüven Apart

erguven-apart-avsa (12)erguven-apart-avsa (13)erguven-apart-avsa (3)erguven-apart-avsa (4)erguven-apart-avsa (15)erguven-apart-avsa (16)erguven-apart-avsa (14)erguven-apart-avsa (2)erguven-apart-avsa (5)erguven-apart-avsaerguven-apart-avsa (11)erguven-apart-avsa (10)erguven-apart-avsa (9)erguven-apart-avsa (8)erguven-apart-avsa (7)erguven-apart-avsa (6)

Ergüven Apart’ta Avşa Adası merkezde denize 30 metre uzaklıkta konumu ile Avşa Adası’nın serin sularına  çok daha yakınsınız.

Oda Özellikleri

Ergüven Apart’ın odalarında mutfak, klima, wc, banyo, balkon, tv, mini bar buzdolabı ve wi-fi bulunmaktadır.

Konumu

Denize 30 metre mesafedeki konumu ile hizmet veren Ergüven Apart 2 ve 3 yataklı odaları, 1+1 ve 2+1 apart daireleri ile Avşa’nın en temiz tesisleri arasında varlığını sürdürmektedir.

Avşa Merkezdeki eğlence merkezlerinin bulunduğu barlar sokağına 3 dk discolar mevkiine ise 5 dakika yürüme mesafededir. İskeleye 300 metre mesafededir. Yürüyerek kolayca ulaşabilirsiniz.

Tesis Yorumları


Bu tesis daha önce hiç yorumlanmamış. Daha önce siz kaldıysanız hemen şimdi bir yorum yazabilirsiniz.

Bir Yorum Yaz

  • Konum
  • Oda Temizliği
  • Güleryüz
  • Güvenlik
  • Sunulan Servisler

Yakındaki Oteller Ergüven ApartÖnemli Bilgilendirme; “Avsavip.com” Avşa’da faaliyet gösteren otel, motel,pansiyon,apartların tanıtımı ile birlikte Avşa’ya konaklama için gelecek misafirler için bir tatil rehberidir.
Avsavip.com rehberlik amacı ile kurulmuş olup site içerisindeki işletme bilgileri işletmelerin izni ve beyanları doğrultusunda yayınlanmaktadır. İşletme yetkililerinin farklı yönlendirmeleri sonucu oluşabilecek mağduriyetlerinizden sitemiz sorumlu değildir. Avsavip.com sizin adınıza rezervasyon yapmaz sadece işletme tanıtımı gerçekleştirir. Web sitemizde yayınlanan yorumlar ziyaretçilerin kendi yorumlarıdır. Gönderilen tüm yorumların yayın hakkı gizlidir. Sitemap

Sosyal Ağlardan Bizi Takip Edebilirsiniz.

Diğer Tatil Rehberlerimiz;

avşa adası otelleri

avşa adası tatil rehberi