Diamond Motel – Denize Sıfır / Yeni İşletme / Avşa Merkezde!

ALTAMİRA MOTEL AVŞAALTAMİRA MOTEL AVŞAALTAMİRA MOTEL AVŞAALTAMİRA MOTEL AVŞAALTAMİRA MOTEL AVŞAALTAMİRA MOTEL AVŞAALTAMİRA MOTEL AVŞAALTAMİRA MOTEL AVŞAALTAMİRA MOTEL AVŞAALTAMİRA MOTEL AVŞAALTAMİRA MOTEL AVŞAALTAMİRA MOTEL AVŞAALTAMİRA MOTEL AVŞAALTAMİRA MOTEL AVŞAALTAMİRA MOTEL AVŞAALTAMİRA MOTEL AVŞAALTAMİRA MOTEL AVŞAALTAMİRA MOTEL AVŞAALTAMİRA MOTEL AVŞAALTAMİRA MOTEL AVŞA

Avşa Adası merkezde denize sıfır konumu ile Avşa Adası’nın serin sularına Diamond Motel ile çok daha yakınsınız.

Diamond Motel’in odalarında mutfak, wc, banyo, balkon, uydu yayınlı led tv, mini bar buzdolabı ve farklı donanımlara sahip tek kişilik, çift kişilik ortopedik yataklar bulunmaktadır. Diamond Motel konumu itibari ile tüm aileler için uygundur.

Diamond Motel Konumu

Denize sıfır mesafedeki konumu ile Diamond Motel Avşa Merkezdeki eğlence merkezlerinin bulunduğu barlar sokağına 5 dk discolar mevkiine ise 15 dakika yürüme mesafededir. İskeleye yakındır. Yürüyerek 3 dk. aracınız ile 1,5 dk gibi kısa sürede Diamond Motel’e ulaşabilirsiniz.

Diamond Motel Olanakları

Diamond Motel 2016 yaz sezonu itibari ile yarım pansiyon olarak hizmet vermektedir. Sabah kahvaltısı ve akşam yemekleri ızgara menü olarak ücrete dahil hizmet sunulmaktadır.

Tesis Yorumları


Bu tesis daha önce hiç yorumlanmamış. Daha önce siz kaldıysanız hemen şimdi bir yorum yazabilirsiniz.

Bir Yorum Yaz

  • Konum
  • Oda Temizliği
  • Güleryüz
  • Güvenlik
  • Sunulan Servisler

Yakındaki Oteller Diamond Motel – Denize Sıfır / Yeni İşletme / Avşa Merkezde!

bahar-motel-avsa-1