Deniz Kızı Apart

avşa adası

deniz-kizi-apart-avsa (5)deniz-kizi-apart-avsa (4)deniz-kizi-apart-avsa (6)deniz-kizi-apart-avsa (3)deniz-kizi-apart-avsa (12)deniz-kizi-apart-avsa (13)deniz-kizi-apart-avsadeniz-kizi-apart-avsa (15)deniz-kizi-apart-avsa (17)deniz-kizi-apart-avsa (16)deniz-kizi-apart-avsa (14)deniz-kizi-apart-avsa (19)deniz-kizi-apart-avsa (23)deniz-kizi-apart-avsa (20)deniz-kizi-apart-avsa (25)deniz-kizi-apart-avsa (26)deniz-kizi-apart-avsa (24)deniz-kizi-apart-avsa (30)deniz-kizi-apart-avsa (27)deniz-kizi-apart-avsa (7)deniz-kizi-apart-avsa (8)deniz-kizi-apart-avsa (9)deniz-kizi-apart-avsa (39)deniz-kizi-apart-avsa (42)deniz-kizi-apart-avsa (31)deniz-kizi-apart-avsa (41)deniz-kizi-apart-avsa (40)deniz-kizi-apart-avsa (43)deniz-kizi-apart-avsa (44)deniz-kizi-apart-avsa (10)deniz-kizi-apart-avsa (11)deniz-kizi-apart-avsa (21)deniz-kizi-apart-avsa (22)deniz-kizi-apart-avsa (2)deniz-kizi-apart-avsa (45)deniz-kizi-apart-avsa (32)deniz-kizi-apart-avsa (33)deniz-kizi-apart-avsa (34)deniz-kizi-apart-avsa (35)deniz-kizi-apart-avsa (36)deniz-kizi-apart-avsa (37)deniz-kizi-apart-avsa (38)

Avşa Adası merkezde denize 40 metre konumdaki Deniz Kızı Apart 2016 yapımı sıfır odaları ile hizmetinizdedir.

Rezervasyon Telefon Numaraları : 0539 365 45 80

Avşa Adası Deniz Kızı Apart odalarında klima, wc, banyo, balkon, uydu yayınlı led tv, buzdolabı ve farklı donanımlara sahip tek kişilik, çift kişilik ortopedik yataklar bulunmaktadır. Bahçesi ve ortak kullanımlı terası ile Deniz Kızı Apart’ta mangalınızı da yapabilirsiniz. Ayrıca Deniz Kızı Apart’ın anlaşmalı işletmelerinde denize sıfır kahvaltı keyfini indirimli olarak sürebilirsiniz.

Deniz Kızı Apart Konumu

Denize 40 metre ve iskeleye 50 mt. mesafedeki Avşa Adası Deniz Kızı Apart; Avşa Merkezdeki eğlence merkezlerinin bulunduğu barlar sokağında olup diskolar mevkiine ise 5 dakika mesafededir.

Tesis Yorumları


Bu tesis daha önce hiç yorumlanmamış. Daha önce siz kaldıysanız hemen şimdi bir yorum yazabilirsiniz.

Bir Yorum Yaz

  • Konum
  • Oda Temizliği
  • Güleryüz
  • Güvenlik
  • Sunulan Servisler

Yakındaki Oteller Deniz Kızı ApartÖnemli Bilgilendirme; “Avsavip.com” Avşa’da faaliyet gösteren otel, motel,pansiyon,apartların tanıtımı ile birlikte Avşa’ya konaklama için gelecek misafirler için bir tatil rehberidir.
Avsavip.com rehberlik amacı ile kurulmuş olup site içerisindeki işletme bilgileri işletmelerin izni ve beyanları doğrultusunda yayınlanmaktadır. İşletme yetkililerinin farklı yönlendirmeleri sonucu oluşabilecek mağduriyetlerinizden sitemiz sorumlu değildir. Avsavip.com sizin adınıza rezervasyon yapmaz sadece işletme tanıtımı gerçekleştirir. Web sitemizde yayınlanan yorumlar ziyaretçilerin kendi yorumlarıdır. Gönderilen tüm yorumların yayın hakkı gizlidir. Sitemap

Sosyal Ağlardan Bizi Takip Edebilirsiniz.

Diğer Tatil Rehberlerimiz;

avşa adası otelleri

avşa adası tatil rehberi