Begüm Apart Yiğitler

BEGUM-APART-AVSA (2)BEGUM-APART-AVSA (4)BEGUM-APART-AVSA (5)BEGUM-APART-AVSA (6)BEGUM-APART-AVSA (7)BEGUM-APART-AVSA-YIGITLERbegum-apart-avsa-yigitler-8begum-apart-avsa-yigitler-12begum-apart-avsa-yigitler-13begum-apart-avsa-yigitler-16begum-apart-avsa-yigitler-17begum-apart-avsa-yigitler-23BEGUM-APART-AVSA-YIGITLER (2)BEGUM-APART-AVSA-YIGITLER (3)

Avşa Adası  Yiğitler Köyü denize yakın konumu ile Avşa Adası’nın serin sularına Begüm Apart ile çok daha yakınsınız.

Begüm Apart’ın odalarında mutfak, wc, banyo, balkon, tv ve wi-fi bulunmaktadır. Odalar 2+1 şeklindedir.

Konumu

Denize 50 metre konumu ile Begüm Apart Avşa Merkezdeki eğlence merkezlerinin bulunduğu barlar sokağına 10 dk discolar mevkiine ise 15 dakika mesafededir.

Tesis Yorumları


Bu tesis daha önce hiç yorumlanmamış. Daha önce siz kaldıysanız hemen şimdi bir yorum yazabilirsiniz.

Bir Yorum Yaz

  • Konum
  • Oda Temizliği
  • Güleryüz
  • Güvenlik
  • Sunulan Servisler

Yakındaki Oteller Begüm Apart YiğitlerÖnemli Bilgilendirme; “Avsavip.com” Avşa’da faaliyet gösteren otel, motel,pansiyon,apartların tanıtımı ile birlikte Avşa’ya konaklama için gelecek misafirler için bir tatil rehberidir.
Avsavip.com rehberlik amacı ile kurulmuş olup site içerisindeki işletme bilgileri işletmelerin izni ve beyanları doğrultusunda yayınlanmaktadır. İşletme yetkililerinin farklı yönlendirmeleri sonucu oluşabilecek mağduriyetlerinizden sitemiz sorumlu değildir. Avsavip.com sizin adınıza rezervasyon yapmaz sadece işletme tanıtımı gerçekleştirir. Web sitemizde yayınlanan yorumlar ziyaretçilerin kendi yorumlarıdır. Gönderilen tüm yorumların yayın hakkı gizlidir. Sitemap

Sosyal Ağlardan Bizi Takip Edebilirsiniz.

Diğer Tatil Rehberlerimiz;

avşa adası otelleri

avşa adası tatil rehberi