Batu Suit Yiğitler Köyü

BATU-SUIT-AVSA-BUTIK-APARTBATU-SUIT-AVSA-BUTIK-APART (2)BATU-SUIT-AVSA-BUTIK-APART (3)BATU-SUIT-AVSA-BUTIK-APART (4)BATU-SUIT-AVSA-BUTIK-APART (5)BATU-SUIT-AVSA-BUTIK-APART (6)BATU-SUIT-AVSA-BUTIK-APART (7)BATU-SUIT-AVSA-BUTIK-APART (8)BATU-SUIT-AVSA-BUTIK-APART (9)BATU-SUIT-AVSA-BUTIK-APART (10)BATU-SUIT-AVSA-BUTIK-APART (11)BATU-SUIT-AVSA-BUTIK-APART (12)BATU-SUIT-AVSA-BUTIK-APART (13)BATU-SUIT-AVSA-BUTIK-APART (14)BATU-SUIT-AVSA-BUTIK-APART (15)BATU-SUIT-AVSA-BUTIK-APART (16)BATU-SUIT-AVSA-BUTIK-APART (17)BATU-SUIT-AVSA-BUTIK-APART (18)BATU-SUIT-AVSA-BUTIK-APART (19)BATU-SUIT-AVSA-BUTIK-APART (20)BATU-SUIT-AVSA-BUTIK-APART (21)BATU-SUIT-AVSA-BUTIK-APART (22)BATU-SUIT-AVSA-BUTIK-APART (23)BATU-SUIT-AVSA-BUTIK-APART (24)BATU-SUIT-AVSA-BUTIK-APART (25)BATU-SUIT-AVSA-BUTIK-APART (26)BATU-SUIT-AVSA-BUTIK-APART (27)BATU-SUIT-AVSA-BUTIK-APART (28)BATU-SUIT-AVSA-BUTIK-APART (29)BATU-SUIT-AVSA-BUTIK-APART (30)BATU-SUIT-AVSA-BUTIK-APART (31)BATU-SUIT-AVSA-BUTIK-APART (32)BATU-SUIT-AVSA-BUTIK-APART (33)BATU-SUIT-AVSA-BUTIK-APART (34)BATU-SUIT-AVSA-BUTIK-APART (35)BATU-SUIT-AVSA-BUTIK-APART (36)BATU-SUIT-AVSA-BUTIK-APART (37)BATU-SUIT-AVSA-BUTIK-APART (38)BATU-SUIT-AVSA-BUTIK-APART (39)

Avşa Adası Yiğitler Köyü’nde Alaçatı konseptinde oluşturulan 1+1 ve tek daire konsepti ile 8 daire olarak hizmet veren Batu Suit size eviniz konforundan fazlasını sunmak için 2016 yaz sezonu itibari ile hizmetinizdedir.

Rezervasyon Telefon Numaraları : 0 537 337 4615

Avşa Adası Batu Suit‘in odaları lüks tasarlanmış olup odalarında mutfak, klima, havlu, wc, banyo, balkon, uydu yayınlı led tv, buzdolabı ve farklı donanımlara sahip tek kişilik, çift kişilik ortopedik yataklar bulunmaktadır.

Batu Suit Konumu

Batu Suit Avşa Adası Yiğitler Köyü merkezinde olup Denize 10 mt. ve Avşa Merkez’e araç ile 5 dk. mesafededir.

Tesis Yorumları


Bu tesis daha önce hiç yorumlanmamış. Daha önce siz kaldıysanız hemen şimdi bir yorum yazabilirsiniz.

Bir Yorum Yaz

  • Konum
  • Oda Temizliği
  • Güleryüz
  • Güvenlik
  • Sunulan Servisler

Yakındaki Oteller Batu Suit Yiğitler KöyüÖnemli Bilgilendirme; “Avsavip.com” Avşa’da faaliyet gösteren otel, motel,pansiyon,apartların tanıtımı ile birlikte Avşa’ya konaklama için gelecek misafirler için bir tatil rehberidir.
Avsavip.com rehberlik amacı ile kurulmuş olup site içerisindeki işletme bilgileri işletmelerin izni ve beyanları doğrultusunda yayınlanmaktadır. İşletme yetkililerinin farklı yönlendirmeleri sonucu oluşabilecek mağduriyetlerinizden sitemiz sorumlu değildir. Avsavip.com sizin adınıza rezervasyon yapmaz sadece işletme tanıtımı gerçekleştirir. Web sitemizde yayınlanan yorumlar ziyaretçilerin kendi yorumlarıdır. Gönderilen tüm yorumların yayın hakkı gizlidir. Sitemap

Sosyal Ağlardan Bizi Takip Edebilirsiniz.

Diğer Tatil Rehberlerimiz;

avşa adası otelleri

avşa adası tatil rehberi