Baran Motel

baran-motel-avsa (18)baran-motel-avsa (13)baran-motel-avsa (12)baran-motel-avsa (11)baran-motel-avsa (9)baran-motel-avsa (8)baran-motel-avsa (6)baran-motel-avsa (5)baran-motel-avsa (4)baran-motel-avsa (3)baran-motel-avsa (2)baran-motel-avsa (1)

Baran Motel Avşa Adası Merkezde denize yakın konumu ve 2-3 kişilik odalarıyla hizmet vermektedir.

Baran Motel’in odalarında mutfak, wc, banyo, balkon , tv, klima ve wi-fi bulunmaktadır.

Rezervasyon : 0530 630 83 09 – 0266 896 38 66

Konumu

Denize yakın konumu ile Baran Motel Avşa Merkezdeki eğlence merkezlerinin bulunduğu barlar sokağına 5 dk discolar mevkiine ise 15 dakika yürüme mesafededir. İskeleye yakındır.

Tesis Yorumları


Bu tesis daha önce hiç yorumlanmamış. Daha önce siz kaldıysanız hemen şimdi bir yorum yazabilirsiniz.

Bir Yorum Yaz

  • Konum
  • Oda Temizliği
  • Güleryüz
  • Güvenlik
  • Sunulan Servisler

Yakındaki Oteller Baran MotelÖnemli Bilgilendirme; “Avsavip.com” Avşa’da faaliyet gösteren otel, motel,pansiyon,apartların tanıtımı ile birlikte Avşa’ya konaklama için gelecek misafirler için bir tatil rehberidir.
Avsavip.com rehberlik amacı ile kurulmuş olup site içerisindeki işletme bilgileri işletmelerin izni ve beyanları doğrultusunda yayınlanmaktadır. İşletme yetkililerinin farklı yönlendirmeleri sonucu oluşabilecek mağduriyetlerinizden sitemiz sorumlu değildir. Avsavip.com sizin adınıza rezervasyon yapmaz sadece işletme tanıtımı gerçekleştirir. Web sitemizde yayınlanan yorumlar ziyaretçilerin kendi yorumlarıdır. Gönderilen tüm yorumların yayın hakkı gizlidir. Sitemap

Sosyal Ağlardan Bizi Takip Edebilirsiniz.

Diğer Tatil Rehberlerimiz;

avşa adası otelleri

avşa adası tatil rehberi