Aytaç Apart

Avşa Adası

aytac-apart (10)aytac-apart (9)aytac-apart (8)aytac-apart (7)aytac-apart (6)aytac-apart (11)aytac-apart (12)aytac-apart (5)aytac-apart (4)aytac-apart (3)aytac-apart (2)aytac-apart

Avşa Adası merkezde denize 50 metre mesafedeki konumu ile Aytaç Apart Motel 2017 yaz sezonunda yenilenen odaları ile hizmetinize yeni işletme anlayışı ile devam etmektedir.

Aytaç Apart’ın odalarında mutfak, wc, banyo, balkon, tv, buzdolabı, ortopedik yataklar bulunmaktadır.

Rezervasyon :(0266) 896 18 60 –  0536 990 56 56

Konumu

Denize 50 metre mesafedeki konumu ile Aytaç Apart Avşa Merkezdeki eğlence merkezlerinin bulunduğu barlar sokağına 500 metre discolar mevkiine ise 5 dakika yürüme mesafededir. İskeleye çok yakındır.

Olanakları

Aytaç Apart’ta her sabah düzenli kahvaltı servisi bulunmaktadır.

Tesis Yorumları


Bu tesis daha önce hiç yorumlanmamış. Daha önce siz kaldıysanız hemen şimdi bir yorum yazabilirsiniz.

Bir Yorum Yaz

  • Konum
  • Oda Temizliği
  • Güleryüz
  • Güvenlik
  • Sunulan Servisler

Yakındaki Oteller Aytaç ApartÖnemli Bilgilendirme; “Avsavip.com” Avşa’da faaliyet gösteren otel, motel,pansiyon,apartların tanıtımı ile birlikte Avşa’ya konaklama için gelecek misafirler için bir tatil rehberidir.
Avsavip.com rehberlik amacı ile kurulmuş olup site içerisindeki işletme bilgileri işletmelerin izni ve beyanları doğrultusunda yayınlanmaktadır. İşletme yetkililerinin farklı yönlendirmeleri sonucu oluşabilecek mağduriyetlerinizden sitemiz sorumlu değildir. Avsavip.com sizin adınıza rezervasyon yapmaz sadece işletme tanıtımı gerçekleştirir. Web sitemizde yayınlanan yorumlar ziyaretçilerin kendi yorumlarıdır. Gönderilen tüm yorumların yayın hakkı gizlidir. Sitemap

Sosyal Ağlardan Bizi Takip Edebilirsiniz.

Diğer Tatil Rehberlerimiz;

avşa adası otelleri

avşa adası tatil rehberi