[23-Sep-2017 11:22:29 UTC] PHP Fatal error: Call to undefined function __() in /home/avsa/public_html/wp-content/themes/traveler/language/english/modun/hotel.php on line 3 [23-Sep-2017 11:22:38 UTC] PHP Fatal error: Call to undefined function __() in /home/avsa/public_html/wp-content/themes/traveler/language/english/modun/hotel.php on line 3 [23-Sep-2017 11:22:38 UTC] PHP Fatal error: Call to undefined function __() in /home/avsa/public_html/wp-content/themes/traveler/language/english/modun/hotel.php on line 3 Avşa Adası AVŞAR APART | Avsavip.com

AVŞAR APART

Avşa İskele

Avşa Adası merkezde denize 70 mt. uzaklıktaki konumu ile Avşa Adası’nın serin sularına  çok daha yakınsınız.

Avşar Apart’ın odalarında mutfak, wc, banyo, balkon, tv, buzdolabı ve wi-fi bulunmaktadır. Avşar Apart konumu itibari ile tüm aileler için uygundur.

 Konumu

Denize sıfır mesafedeki konumu ile Avşar Apart Avşa Merkezdeki eğlence merkezlerinin bulunduğu barlar sokağına 1-2 dk discolar mevkiine ise 3-4 dakika yürüme mesafededir. İskeleye yakındır. Yürüyerek 2 dk. ulaşabilirsiniz.

Olanakları

Bir pansiyonda olması gereken her şey mevcuttur. Bahçelerinde dilediğiniz gibi aktivitelerde bulunup zengin yemek menüsüyle Avşar Apartı tercih edebilirsiniz.

Otel Yorumları

Yorum yok...

Yorum Yaz

  • Konum
  • Oda Temizliği
  • Güleryüz
  • Güvenlik
  • Sunulan Servisler

0% Tavsiye Edilir

0 te 5 Puan

Yorumsuz

Yakındaki Oteller AVŞAR APART

Avşa Adası'ndaki Otellerin Tercih Sebepleri

Ulaşımı Kolay Olmaları
Denize Yakınlık Mesafeleri
Temizlik
Güleryüzlü Hizmet
Temiz Koylarının Bulunması
Ekonomik Fiyatlar
bahar-motel-avsa-1